Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Niestandardowe wdrożenie ploterów

Niestandardowe wdrożenie ploterów

Firma Amagraf po raz kolejny dotarła ze swoją niestandardową ofertą do klienta spoza branży poligraficznej. Tym razem maszyny z jej portfolio – ploter termiczny i frezujący polskiej firmy Coner – wzbogaciły park maszynowy firmy Nordterm z Koszalina. Zajmuje się ona produkcją styropianu, kształtek styropianowych i od niedawna – wypełnień do opakowań zarówno małych, jak i dużych i ciężkich elementów do transportu różnego rodzaju towarów.

Maszyny zostały już na etapie produkcji dopasowane do określonych przez klienta wymagań. To pozwoliło mu wyjść szerzej ze swoją ofertą, a także umożliwiło podjęcie współpracy z różnymi producentami, którzy potrzebują wypełnienia dla swoich produktów w procesach związanych np. z logistyką. Zakupy wpłynęły również na elastyczność firmy oraz znacząco skróciły jej czas reakcji na zlecenia. Już wkrótce, za sprawą kolejnego zakupu – tym razem będzie to ploter do wycinania elementów do termoizolacji – firma Nordterm wejdzie szerzej na rynek budowlany, znajdujący się od jakiegoś czasu w jej kręgu zainteresowań. Dzięki ostatnim zakupom firma otworzyła się również na współpracę z producentami opakowań.

„Wdrożenie w Nordterm – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf – to kolejny przykład naszych niestandardowych działań, kiedy zgłaszający się do nas klient oczekuje naszego wsparcia i pomocy. My zaś dopasowujemy do nich rozwiązania z naszej bogatej oferty, w której znajdują się maszyny wielu producentów. Tym razem maszyny już na etapie powstawania uwzględniały określone przez klienta wcześniej wymagania. Firma Coner z Łodzi (producent wspomnianych ploterów, które pracują obecnie w Nordterm) z którą współpracujemy jest od ponad 20 lat dostawcą urządzeń sterowanych numerycznie, które znajdują zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Głównymi jej produktami są plotery termiczne i frezujące, które dostarczamy do naszych klientów z branży poligraficznej i reklamowej. Jednak są one przeznaczone dla znacznie szerszego środowiska – od firm architektonicznych i budowlanych, poprzez te zajmujące się scenografią, po produkujące styropian, opakowania, na zajmującymi się obróbką tworzyw sztucznych i metali skończywszy. Kiedy więc Nordterm określił swoje potrzeby, wiedzieliśmy, że to właśnie ten polski producent może spełnić jego oczekiwania i wspólnie stworzyliśmy dla niego dwa spersonalizowane rozwiązania”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.