Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa generacja farb fleksograficznych

Nowa generacja farb fleksograficznych

Nowoczesna fabryka Siegwerk

Siegwerk poinformował o wprowadzeniu na rynek EMEA najnowszej generacji farb do zadruku opakowań giętkich techniką fleksografii i wklęsłodruku. Formuła farb NC została na nowo opracowana i dostosowana zarówno do aktualnych trendów rynkowych, jak i najnowszych technologii produkcyjnych. Nowa seria oprócz produktów kolorowych zawiera także bezbarwne.

Producent podkreśla, że ulepszona seria stanowi wszechstronne i elastyczne rozwiązanie, oferujące lepsze niż poprzednie generacje parametry drukowności, rozszerzoną funkcjonalność i wysoką spójność kolorystyczną i jakościową.

Farby powstają w nowoczesnej fabryce Siegwerk, przy użyciu zaawansowanych technologii produkcyjnych i ulepszonej kontroli danych procesowych, dzięki czemu nie tylko stanowią produkt wysokojakościowy, ale też zrównoważony (przy ich powstawaniu generowana jest mniejsza ilość odpadów materiałowych).

Siegwerk podkreśla, że zakład w Siegburgu po kilku latach inwestycji w automatyzację, usprawnienie procesów i zwiększenie mocy produkcyjnych to obecnie największy w Europie w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny farb drukarskich wyposażony w najnowocześniejsze technologie mielenia i mieszania. „Dzięki bardziej precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów procesu, nowy przepływ pracy znacznie poprawia wydajność i przenosi spójność produktu na zupełnie nowy poziom. Klienci z regionu EMEA mogą liczyć na wysoką jakość, szybkie czasy realizacji i krótkie łańcuchy dostaw w całej Europie” – mówi Dirk Weissenfeldt, wiceprezes ds. opakowań elastycznych na region EMEA w Siegwerk.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.