Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowa generacja farb fleksograficznych

Nowa generacja farb fleksograficznych

Nowoczesna fabryka Siegwerk

Siegwerk poinformował o wprowadzeniu na rynek EMEA najnowszej generacji farb do zadruku opakowań giętkich techniką fleksografii i wklęsłodruku. Formuła farb NC została na nowo opracowana i dostosowana zarówno do aktualnych trendów rynkowych, jak i najnowszych technologii produkcyjnych. Nowa seria oprócz produktów kolorowych zawiera także bezbarwne.

Producent podkreśla, że ulepszona seria stanowi wszechstronne i elastyczne rozwiązanie, oferujące lepsze niż poprzednie generacje parametry drukowności, rozszerzoną funkcjonalność i wysoką spójność kolorystyczną i jakościową.

Farby powstają w nowoczesnej fabryce Siegwerk, przy użyciu zaawansowanych technologii produkcyjnych i ulepszonej kontroli danych procesowych, dzięki czemu nie tylko stanowią produkt wysokojakościowy, ale też zrównoważony (przy ich powstawaniu generowana jest mniejsza ilość odpadów materiałowych).

Siegwerk podkreśla, że zakład w Siegburgu po kilku latach inwestycji w automatyzację, usprawnienie procesów i zwiększenie mocy produkcyjnych to obecnie największy w Europie w pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny farb drukarskich wyposażony w najnowocześniejsze technologie mielenia i mieszania. „Dzięki bardziej precyzyjnej kontroli wszystkich parametrów procesu, nowy przepływ pracy znacznie poprawia wydajność i przenosi spójność produktu na zupełnie nowy poziom. Klienci z regionu EMEA mogą liczyć na wysoką jakość, szybkie czasy realizacji i krótkie łańcuchy dostaw w całej Europie” – mówi Dirk Weissenfeldt, wiceprezes ds. opakowań elastycznych na region EMEA w Siegwerk.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.