Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe drukarki etykiet Intermec

Nowe drukarki etykiet Intermec

Nowa rodzina drukarek biurkowych Intermec umożliwia intuicyjną, elastyczną i inteligentną obsługę druku etykiet w ilościach nieprzemysłowych. Drukarki opracowano z myślą o branżach: transportowej, kurierskiej, magazynowej, medycznej, produkcyjnej oraz do zastosowań biurowych. Urządzenia zaprezentowano na globalnych targach LogiMAT w Niemczech (13–15 marca, Stuttgart).

Nowa, przyjazna dla użytkownika rodzina PC Series obejmuje modele: PC23d, PC43d i PC43t. Są one dostępne – odpowiednio – w wersjach: 2- i 4-calowej do bezpośredniego druku termicznego, i 4-calowej do druku termotransferowego. Ich kompaktowa konstrukcja sprawia, że pasują do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Drukarki oferują najlepszą przepustowość w swojej klasie: 8 cali na sekundę.
„Drukarki te, opracowane w efekcie analizy potrzeb klientów, usprawniają codzienne działania” – mówi Chuck Dourlet, wiceprezes Intermec. – Urządzenia oferują szybki zwrot z inwestycji. Charakteryzuje je prostota ustawień, łatwość obsługi i konserwacji, a modułowa konstrukcja umożliwia przyszłe aktualizacje”.
Modele PC Series wyposażono w uniwersalny interfejs ikon bądź kolorowy wyświetlacz LCD. Funkcje te zapewniają natychmiastowe powiadomienia, co ogranicza potrzebę szkoleń i wsparcia technicznego. Drukarki są łatwe w instalacji i utrzymaniu: można je obsługiwać jedną ręką, a konfiguracja odbywa się przy użyciu zewnętrznego nośnika USB (nie jest wymagany komputer).
Drukarka PC43d, z technologią bezpośredniego druku termicznego, polecana jest branżom: kurierskiej, sprzedaży detalicznej, jak również do zastosowań biurowych. Jest rekomendowana klientom pragnącym zwiększyć wydajność drukowania np. etykiet wysyłkowych. Łatwość obsługi i samodzielnej konserwacji drukarki pomaga ograniczyć zaangażowanie działu wsparcia technicznego. PC43d to szybka instalacja i dowolność wyboru miejsca pracy – włącznie z opcją montażu na ścianie lub pracy na baterii.
Drukarka termotransferowa PC43t, zaprojektowana z myślą o produkcji i dystrybucji w MSP, oferuje najszybszą produkcję etykiet najbliżej miejsca, w którym są one potrzebne. Urządzenie wykorzystuje największą rolkę (do 300 m) dostępną dla drukarek biurkowych, zmniejszając potrzebę częstych wymian i pomagając tym samym wydłużyć czas pracy.
Model PC23d to intuicyjna, elastyczna i inteligentna drukarka biurkowa dla służby zdrowia. Ta 2-calowa, pracująca w technologii bezpośredniego druku termicznego drukarka jest rekomendowana do zastosowań szpitalnych. To zarazem przystępne cenowo urządzenie na potrzeby ochrony zdrowia – m.in. do drukowania opasek na ręce i etykiet, umożliwiających oznaczenie łóżek czy próbek do analizy, a także prowadzenia dokumentacji medycznej i farmaceutycznej. W urządzeniu zastosowano obudowę odporną na środki dezynfekujące. Drukarka ta jest szczególnie polecana tym instytucjom, które dotychczas nie miały doświadczeń z drukowaniem kodów kreskowych, a także tym, które dotychczas korzystały z drukarki laserowej bądź atramentowej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.