Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe kolorowe folie do wycinania

Nowe kolorowe folie do wycinania

Ikonos – polski producent mediów do druku wielkoformatowego – poszerzył niedawno swoje portfolio o Profiflex Color: wysokiej jakości błyszczące i matowe winylowe, monomeryczne, samoprzylepne folie przeznaczone do wycinania na ploterach tnących.

Folie z serii Profiflex Color występują we wszystkich najpopularniejszych kolorach w wersji błyszczącej i matowej (wg palety kolorów RAL). Od niedawna dostępne są także w kolorach Gold Leaf i Silver Leaf. Producent oferuje swoim klientom drukowane próbniki folii kolorowych.

Folie ploterowe z powodzeniem znajdują zastosowanie w dekoracjach wnętrz, reklamie wizualnej, oklejaniu pojazdów, aplikacjach okiennych i meblowych, przygotowaniu stoisk targowych, oznaczeniach tymczasowych, aplikacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Do obsługi (wycinania) materiałów serii Profiflex Color producent rekomenduje plotery tnące Summa – rolowe plotery serii S-One lub stołowe serii F.

Jakie są kluczowe zalety ploterów tnących Summa S-One? Nóż wleczony, który zapewnia siłę cięcia 600 g, ulepszona ergonomia, oraz niezawodny systemu śledzenia, który umożliwia obróbkę kolejnych zadań bez konieczności przeładowywania. Na szczególną uwagę zasługują wysokie prędkości robocze, uzyskane dzięki szybkiemu serwomechanizmowi i wydajnemu systemowi OPOS Y-line oraz opcje zautomatyzowanego przepływu pracy, takie jak przepływ kodów kreskowych i własne oprogramowanie GoSign, zmniejszające czas pracy operatora i zwiększające wydajność.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.