Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe kompaktowe urządzenia laserowe od Brother

Nowe kompaktowe urządzenia laserowe od Brother

Firma Brother wprowadziła na rynek dwa nowe monochromatyczne modele laserowe: drukarkę HL-1212WE oraz urządzenie wielofunkcyjne DCP-1612WE. Urządzenia, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami, wygodną obsługą i eleganckim designem, skierowane są do środowisk domowych i małych grup roboczych.

Modele Brother HL-1212WE i DCP-1612WE to kompaktowe urządzenia laserowe, oferujące druk monochromatyczny. Oba tworzą dokumenty z prędkością 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk jest gotowy w czasie 10 sekund. Umożliwiają drukowanie w wysokiej jakości, ponieważ maksymalna oferowana przez nie rozdzielczość druku wynosi 2400 x 600 dpi. Urządzenia obsługują wydajne i łatwe w instalacji tonery umożliwiające wydruk 1000 stron, a każde z nich wyposażone jest w podajnik papieru mieszczący 150 arkuszy. DCP-1612WE oferuje funkcje druku, skanowania (w tym skanowanie do poczty e-mail) i kopiowania, a HL-1212WE jest modelem jednofunkcyjnym. Jak podaje producent, oba urządzenia oferują łatwą instalację, intuicyjną obsługę oraz technologię zapobiegającą zacięciom arkuszy.
Nowe urządzenia Brother działają w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i mają szybkie interfejsy USB 2.0. Model DCP-1612WE jest wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz LCD, a o statusie drukarki HL-1210WE informują diody LED. Oba urządzenia obsługują aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.