Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe produkty desktopowe dla sektora mikrobiznesu

Nowe produkty desktopowe dla sektora mikrobiznesu

Firma OKI Europe wprowadziła gamę nowych produktów zaprojektowanych tak, aby zaspokoić szczególne potrzeby rozwijającego się sektora mikrobiznesu. Dzięki dodaniu nowych produktów, wraz z kolorowymi i monochromatycznymi urządzeniami jedno- (SFP) i wielofunkcyjnymi (MFP), OKI posiada teraz rozwiązania pozwalające spełniać określone potrzeby wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Ten czynnik będzie kluczowym elementem realizacji średniookresowego planu OKI mającego na celu podwojenie sprzedaży urządzeń drukujących w regionie EMEA, ponieważ stwarza szansę znacznego zwiększenia obecności firmy w dużej części rynku MŚP.
„Nowe produkty są zaprojektowane specjalnie, aby pomagać mikroprzedsiębiorstwom drukować mądrzej, robiąc więcej za mniej. Zapewniają one elastyczność w realizacji celów biznesowych poprzez drukowanie tego, czego firmy potrzebują i kiedy potrzebują – drukując we własnym zakresie. Mikroprzedsiębiorstwa definiuje się jako przedsiębiorstwa zatrudniające dziesięciu lub mniej pracowników. Odgrywają one kluczową rolę w gospodarce europejskiej” – objaśnia Terry Laidlaw, dyrektor zarządzający OKI Europe. – Według najnowszych analiz Komisji Europejskiej (Eurostat 2011), ponad dziewięć na dziesięć przedsiębiorstw w UE to mikroprzedsiębiorstwa, które zatrudniają prawie 30% siły roboczej w danym regionie”.
Nowe produkty desktopowe oferują szeroką i opłacalną dla B2B funkcjonalność, w tym możliwości sieci, zgodność PCL i druku dwustronnego, dzięki czemu nawet najmniejsze firmy mogą skuteczniej konkurować z większymi.
Wprowadzenie dwóch nowych produktów A4 – C301dn i C321dn – uzupełnia gamę jednofunkcyjnych drukarek kolorowych, która zaspokaja wszystkie potrzeby klientów, zarówno w biurze domowym, jak resortowym, i wszędzie tam, gdzie kluczowym kryterium zakupu jest niska cena.
Modele C301dn oraz C321dn oferują kompaktowe rozmiary i są zaprojektowane dla mikrobiur i małych przedsiębiorstw, w których przestrzeń biurowa jest często na wagę złota. Pozwalają one również użytkownikowi wykonać samodzielnie więcej różnego rodzaju wydruków, zapewniając profesjonalną jakość przy użyciu urządzeń multimedialnych, od wizytówek, okładek DVD/CD, banerów promocyjnych po broszury i książeczki.
Model C882 uzupełnia gamę jednofunkcyjnych drukarek kolorowych OKI, zaspokajając potrzeby mikroprzedsiębiorstw wymagających wysokiej jakości kolorowego wydruku w formacie A3 przy niskim koszcie nabycia i możliwości drukowania codziennych dokumentów biznesowych, jak i materiałów promocyjnych klienta we własnym zakresie.
„Zaprojektowaliśmy nowe produkty dla mikroprzedsiębiorców, tak aby mogli oni zaoszczędzić na kosztach druku i przedstawić swój profesjonalny wizerunek na rynku – mówi Laidlaw. – Dzięki niewielkiej liczbie użytkowników szybkość druku jest mniej ważna niż niski koszt zakupu, niezawodność i elastyczność”.
Szeroka gama wysokiej jakości monochromatycznych urządzeń wielofunkcyjnych oferowana przez OKI zasilona została przez najnowsze modele: MB441, MB451 i MB451w. Zaprojektowano je z myślą o obniżeniu kosztów i wyposażeniu jednego, poręcznego urządzenia w maksymalną ilość funkcji: drukowania, faksowania, kopiowania i skanowania, jednocześnie dbając o najwyższą dbałość wykonania.
Tym samym OKI wzbogaca ofertę jednofunkcyjnych drukarek kolorowych dla formatu A4 o sprzęt z jeszcze bardziej zaawansowanymi możliwościami i oprogramowaniem oraz proekologiczną funkcjonalnością. Nowe modele posiadają również wszystkie opcje standardowe, włącznie z automatycznym podajnikiem papieru, który zapewnia sprawne kopiowanie i skanowanie dwustronnych arkuszy, redukując zużycie energii.
Natomiast do dotychczasowej serii drukarek monochromatycznych dla formatu A4 OKI dołączył model B401d/dn, wszechstronne urządzenie biurowe za przystępną cenę, znakomicie odpowiadające potrzebom mikrofirmy.
Wszystkie nowe produkty OKI przeznaczone dla mikrofirm zostały zaprojektowane tak, by chronić środowisko przed niekorzystnym wpływem. Tryb Auto-Off zmniejsza zużycie energii do mniej niż 0,5 W, wyłączając urządzenie, gdy nikt nie używa go przez dłuższy czas.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.