Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe urządzenia Canon Pixma

Nowe urządzenia Canon Pixma

W kwietniu br. wejdą do sprzedaży urządzenia wielofunkcyjne Canon Pixma MX715 i MX895, z udoskonaloną funkcjonalnością i trybami kreatywnymi, które czynią wydruk ze smartfonów i tabletów prostszym niż kiedykolwiek wcześniej.
Nowe modele, zastępujące urządzenia Pixma MX885 i MX870, wyróżniają się stylowym designem i imponującą prędkością drukowania materiałów kolorowych.

Funkcje dla użytkowników biznesowych, takie jak: szybkie faksowanie, automatyczny dwustronny podajnik dokumentów (DADF) na 35 arkuszy i automatyczne drukowanie dwustronne, gwarantują zwiększoną produktywność podczas codziennej pracy.
MX715 i MX895 zaprojektowano z myślą o użytkownikach domowych i małych biurach. Zapewniają prędkość druku ISO ESAT na poziomie 12,5 obrazów na minutę w trybie mono i 9,3 obrazów na minutę w kolorze, natomiast strona A4 jest kopiowana w zaledwie 14 sekund. Technologia głowic drukujących Canon FINE zapewnia wysoką jakość każdego wydruku, a krople atramentu o objętości 1 pl i rozdzielczość 9600 dpi gwarantują płynną gradację i bogactwo detali zarówno w przypadku dokumentów, jak i obrazów. Oba urządzenia zostały wyposażone w skaner płaski. Mają też zainstalowane nowoczesne oprogramowanie z funkcjami ECO, pozwalające na znaczną oszczędność papieru, m.in. dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego. Ponadto pięć osobnych pojemników z atramentem pozwala ograniczyć koszty – wymienia się tylko faktycznie zużyty kolor.
Nowe modele umożliwiają łatwe i szybkie drukowanie z urządzeń mobilnych. Wbudowane Wi-Fi umożliwia skanowanie i kopiowanie z praktycznie każdego miejsca w biurze. Natomiast aplikacja Easy Photo-Print sprawia, że drukowanie i skanowanie bezpośrednio z mobilnych urządzeń iOS lub Android jest szybkie i łatwe.
Funkcja Pixma Cloud Link pozwala dodatkowo przeglądać i drukować ulubione zdjęcia prosto z albumów online, takich jak Canon iMAGE Gateway czy Picasa. Nowe urządzenia wielofunkcyjne oferują także dostęp do gotowych do druku szablonów, w tym kalendarzy, kopert, materiałów biurowych i innych przydatnych wzorów, które są dostępne za dotknięciem jednego przycisku.
Oba modele posiadają dwufunkcyjny panel z dużym wyświetlaczem TFT. Zostały wyposażone w intuicyjne oprogramowanie, ułatwiające drukowanie i skanowanie zdjęć oraz dokumentów, które staje się standardem w nowych modelach z serii MX. Tworzenie czytelnych wydruków stron internetowych jest możliwe za pomocą funkcji Easy-WebPrint EX, dzięki której w łatwy sposób można łączyć zawartość kilku stron .
Do druku odpowiednio sformatowanych albumów czy kalendarzy wystarczy użyć oprogramowania Easy Photo-Print EX, które zapewnia narzędzia edycji obrazu, takie jak np. korekcja czerwonych oczu czy cyfrowe wygładzanie twarzy.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.