Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowe zautomatyzowane interfejsy cyfrowe

Nowe zautomatyzowane interfejsy cyfrowe

Firma Fiery LLC oddała do użytku dwa zautomatyzowane interfejsy cyfrowe Fiery (DFE), opracowane dla maszyn Konica Minolta AccurioPress – modeli 6120, 6136, 6136P i 6272P. Ich zadaniem jest pomoc firmom poligraficznym w zwiększeniu przepustowości, zmniejszeniu ilości odpadów i zwiększeniu marży w druku produkcyjnym.

Fiery MIC-4160 DFE jest przeznaczony do obsługi modeli AccurioPress 6120, 6136 i 6136P i jest zdolny przetwarzać zadania o 30% szybciej w porównaniu z DFE poprzedniej generacji. Druga nowość – Fiery MIC-4170 DFE – przetwarza zadania o 41% szybciej niż MIC-4160 i aż o 86% szybciej niż Fiery DFE starszego typu; obsługuje zarówno maszyny AccurioPress 6120, 6136 i 6136P, jak i model 6272P. MIC-4170, zbudowany na zaawansowanej platformie Fiery NX Pro z oprogramowaniem Fiery FS500 Pro, eliminuje wąskie gardła w przepływach pracy, które mogłyby uniemożliwić użytkownikom ciągłą pracę z maksymalną szybkością na systemach AccurioPress 6272P.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.