Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy ploter DTF do koszulek na polskim rynku

Nowy ploter DTF do koszulek na polskim rynku

Firma Atrium Centrum Ploterowe poszerzyła swoją ofertę o nowy ploter DTF 724 – urządzenie to stanowi udoskonaloną wersję modelu DTF Mutoh 628 (wyposażono go w nowy, wbudowany system cyrkulacji białego atramentu). Ploter DTF 724, wraz z shakerem, wytrząsarką oraz wygrzewarką do proszku wchodzi w skład kompaktowego zestawu drukującego. Jakie są jego cechy szczególne?

W ploterze zastosowane zostały innowacyjne atramenty z certyfikatem Oeko-Tex, a niska emisja do środowiska naturalnego pozytywnie wyróżnia tę drukarkę jako przyjazną dla operatora. Kolejnymi zaletami DTF 724 są niskie koszty eksploatacji – małe zużycie atramentu, oszczędność używanych mediów (dzięki możliwości druku od krawędzi do krawędzi), a także odzyskiwanie niewykorzystanego proszku. Jak zapewnia opolski dystrybutor, ploter wyróżnia się na tle konkurencji szybkością pracy, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, dzięki zastosowaniu głowicy marki Epson DX7.

Konfiguracja zarówno z kolorem białym jak i z kolorami Fluo, wygrzewanie infrared, które zabezpiecza kolory, dopełniają listę możliwości tej drukarki. Ploter jest łatwy i intuicyjny w obsłudze (nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku).

Wśród cech szczególnych urządzenia należy wymienić: wbudowany nowoczesny system cyrkulacji atramentu białego; druk z rozdzielczością 1440 × 1440 dpi; zmienną kroplę (3.5 – 32 pl), prosty i mało czasochłonny proces konserwacji plotera; redukcję efektu „ziarnistości” wydruków przy dużych prędkościach (zmienna kropla); nowe profile kolorystyczne ICC – G7; wysoką trwałość wydruków; łatwość obsługi (nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy technicznej o druku); niewielkie koszty eksploatacji (niskie zużycie atramentu, oszczędność mediów, odzysk proszku); degazowane atramenty, druk białym atramentem, atramenty fluorescencyjne (opcjonalnie); wysoką prędkość druku przy zachowaniu najwyższej jakości wydruków.

Kompaktowa konstrukcja i niskie koszty eksploatacji sprawiają, że ploter sprawdzi się zarówno w małej agencji reklamowej (mniejsze zlecenia), jak i w większych tego typu przedsiębiorstwach (nadaje się do dużych nakładów). Wydruki z plotera charakteryzują się wysoką odpornością na pranie. Zestaw jest bardzo łatwy w obsłudze i urządzenie nie wymaga od użytkownika posiadania zaawansowanej wiedzy technicznej o druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.