Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy ploter ekosolwentowy Artemis na polskim rynku

Nowy ploter ekosolwentowy Artemis na polskim rynku

Firma Atrium Centrum Ploterowe poinformowała, że jej oferta urządzeń do druku wielkoformatowego zostanie w najbliższym czasie wzbogacona o nowy ploter ekosolwentowy Artemis A180 ECO. Urządzenie zwiększy moce i możliwości produkcyjne wielu rozwijających się drukarń i agencji reklamowych. Ploter może drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych; sprawdzi się w produkcji pełnokolorowych grafik reklamowych, elementów wyposażenia wnętrz, grafik wystawienniczych, oznakowania informacyjnego, aplikacji samochodowych i wielu innych.

Stosunkowo niska cena zakupu urządzenia idzie w parze z najwyższą jakością wydruków. Ploter wyposażony jest w sprawdzone głowice Epson i3200-E1. Ploter wyposażony jest standardowo w grzałkę na podczerwień, system suszenia wydruków oraz w rolowy system podawania mediów. Cicha prowadnica i aluminiowa platforma zapewniają wysoką precyzję i stabilność pracy, co pozwala uzyskać doskonałą jakość druku. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.

Użyte podzespoły oraz nowoczesne technologie pozwalają połączyć tak często sprzeczne cechy, jak wysoka jakość i stosunkowo duża prędkość druku. Jednoczesne zastosowanie podzespołów japońskiej produkcji zapewnia bezawaryjność urządzenia oraz łatwość obsługi. Na uwagę zasługuje niska cena atramentów w butli. Ploter charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością druku oraz wysoką prędkością, do 55 m2/h. Ponadto istnieje możliwość druku szerszych prac do 1,8 m, co jest znaczącym atutem w stosunku do innych ploterów o standardowej szerokości 1,6 m. Nie bez znaczenia jest też bardzo niska cena zakupu i oraz niska cena atramentu, co znacząco obniża koszty produkcji.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.