Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Nowy ploter solwentowy Artemis
Anna Dudkiewicz
26.01.2023 14:24
Artemis Supernova 335
Firma Atrium Centrum Ploterowe poinformowała o poszerzeniu portfolio o nowy ploter solwentowy – Artemis Supernova 335. Jak podaje dystrybutor z Opola, to wydajne urządzenie pozwala drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz.
Najważniejsze cechy szczególne plotera Artemis Supernova 335:
- 12 produkcyjnych głowic Konica Minolta 512 / 512i 30 Pl,
- ciężki system rozwijająco-nawijający,
- ciężka, stabilna konstrukcja urządzenia,
- dzięki podciśnieniowemu systemowi wyrównawczemu atramentu dostarczanie atramentu jest bardziej oszczędne i stabilne, a jednocześnie druk nie traci na jakości,
- system antykolizyjny głowicy drukującej skutecznie zapobiega uszkodzeniom głowicy podczas drukowania,
- wydajny system suszący – wentylator + IR,
- zastosowanie w ploterze napędu serwo o mocy 750W gwarantuje wysoką jakość druku oraz stabilną pracę urządzenia,
- dwurzędowe systemy wentylacyjno-grzewcze (IR) na podczerwień i profesjonalny zewnętrzny system nawijania zapewniają szybkie schnięcie wydruku,
- płynniejszy ruch karetki dzięki zastosowani podwójnych szyn prowadzących,
- zastosowanie odblaskowego przełącznika fotoelektrycznego, umożliwiającego drukowanie na ciemnych mediach,
- dodatkowy wałek o zwiększonej średnicy ułatwiający prowadzenie mediów.
Dziękujemy za ocenę!
Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!
Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!
W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.
Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.
Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.
W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu
*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:
Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.
Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.
W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.
Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.