Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Od sitodruku do druku cyfrowego

Od sitodruku do druku cyfrowego

Piotr Mizerek

Firma Natura Druk i Bawełna, specjalizująca się w produkcji toreb bawełnianych i wielu innych produktów z bawełny, między innymi woreczków, fartuchów, kosmetyczek, workoplecaków, zdecydowała się na wprowadzenie druku cyfrowego, jako uzupełnienie produkcji drukiem sitowym. Dzięki inwestycji w urządzenia DTG marki Epson – SC-F2100 i SC-F3000, które zakład ze Słupska wykorzystuje również do druku transferów DTF, firmie udało się wejść na nowe rynki i pozyskać kolejnych klientów. Wdrożenie zrealizowała firma API.PL.

Opowiadając o genezie i rozwoju firmy założonej przez swoich rodziców – Annę i Zenona Mizerków – Piotr Mizerek podkreśla: „Technologię DTG marki Epson wybraliśmy ze względu na niezawodność maszyn, najlepszą jakość wydruku oraz fachowy i szybki serwis. Współpraca z API.PL zapewnia nam ciągłość produkcji oraz wsparcie w doborze maszyn i artykułów do druku, zaczynając od farb do sitodruku, materiałów eksploatacyjnych do druku cyfrowego, po folie do DTF – taka opieka daje mi poczucie bezpieczeństwa”.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.