Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Oferta OKI Europe na targi Fespa 2019

Oferta OKI Europe na targi Fespa 2019

Na targach FESPA Global Print Expo 2019 (14–17 maja, hala A5, stanowisko F10) firma OKI Europe skupi się na prezentacji swojego portfolio produktów wielkoformatowych i specjalistycznych. Zwiedzający będą mogli zobaczyć najnowsze produkty (od rozwiązań do druku termotransferowego z wykorzystaniem białego tonera, po plotery szerokoformatowe i drukarki etykiet oraz specjalny pokaz oklejania samochodu przygotowany we współpracy z firmą Drytac.

Na stoisku OKI będzie można zobaczyć wielkoformatowe plotery z serii ColorPainter – folia do oklejenia auta zostanie zadrukowania na modelu M-64s. We współpracy z firmami Sentec International i Berger Textiles zostanie również zademonstrowany produkcyjny druk tapet (za pomocą plotera OKI M-64s) oraz reklamowych materiałów tekstylnych (za pomocą plotera OKI H3-104s). Kluczowym elementem ekspozycji będzie prezentowana tu po raz pierwszy, niedawno zmodernizowana drukarka A3 Pro8432WT z opcją wymiany koloru białego na czarny. Jest to urządzenie przeznaczone do niskonakładowego druku termotransferowego na żądanie, głównie do zastosowań komercyjnych jako alternatywne rozwiązanie dla sitodruku lub DTG.

Ponadto na stoisku OKI zaprezentowana zostanie również drukarka OKI Pro1050 do pięciokolorowego (CMYK+W) druku etykiet. Przy jej użyciu można wydrukować do 8 tys. gotowych naciętych lub pociętych etykiet dziennie na mediach różnego typu (także ciemnych lub przezroczystych nośnikach etykiet). Jest wyposażona w cyfrową technologię LED oraz kompozycję suchego tonera, dzięki czemu wydruk jest odporny na działanie wody i rozpuszczalników na bazie alkoholu (etykiety mogą być używane w zamrażarkach, chłodniach, w przemyśle i do zastosowań zewnętrznych, bez konieczności wykorzystywania powlekanych lub specjalnie laminowanych nośników).

Czytelnicy „Świata DRUKU” mogą wejść na targi za darmo, jeśli przy rejestracji na stronie www.fespaglobalprintexpo.com podadzą kod:

FESH923

Bilet wstępu bez promocyjnego kodu kosztuje 40 euro.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W odpowiedzi na potrzeby milionów osób pracujących z domu Epson poszerzył ofertę o dwie wielofunkcyjne drukarki, zaprojektowane z myślą o małych firmach i domowych biurach: WorkForce Pro WF-4745 i EcoTank L6580. Te energooszczędne, oparte na nie wykorzystującej ciepła w procesie druku technologii piezoelektrycznej urządzenia stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drukarek z wymiennymi kartridżami.

Firma Zeller+Gmelin wraz z innymi członkami grupy Print City organizuje cykl webinarów, podczas których omówione zostaną zagadnienia dotyczące łączenia celów środowiskowych i wyjątkowych opakowań z drukiem wysokiej jakości i jego wykończeniem. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 16 grudnia (g. 14–16), kolejne w dniach 19, 21 i 26 stycznia. Niemiecki producent farb poligraficznych poinformował także o poszerzeniu swojej oferty o dwie serie farbowe do arkuszowego i rolowego druku offsetowego.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych zwróciła się z apelem do Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego, o ujęcie branży reklamowej we wsparciu przedsiębiorstw poszkodowanych skutkami pandemii. Sektor reklamowy, m.in. jako ogniwo zamrożonej branży eventowej, konferencyjnej i targowej wyraźnie odczuwa następstwa regresu gospodarczego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.