Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Ploter do cięcia wodą dostępny w Polsce

Ploter do cięcia wodą dostępny w Polsce

Firma Colop Polska zawarła w ostatnim czasie umowę na wyłączną dystrybucję urządzeń marki Wazer na terenie Polski. W ofercie amerykańskiego producenta jest m.in. Water Jet – uniwersalny, przemysłowy, zautomatyzowany ploter do cięcia strumieniem wody CNC o kompaktowych rozmiarach, który obsługuje niemal wszystkie materiały: szkło, plastik, ceramikę, kamień, mosiądz, a nawet stal.

Jak podaje producent, ten ploter wodny nie wymaga specjalistycznego przemysłowego otoczenia, a jego kompaktowe rozmiary ułatwią montaż nawet w małych warsztatach. Zmiana materiału nie wymaga drogich zmian narzędziowych i nie powoduje utraty jakości.

Urządzenie zostało zaprojektowane, by ułatwić pracę. Dzięki połączeniu nowych i starych technologii ploter wykorzystuje nowoczesne cyfrowe oprogramowanie wspomagające proces produkcji i jednocześnie zapewnia bezawaryjną, płynną pracę przez wiele dni.

To wielozadaniowe urządzenie bardzo dobrze radzi sobie z niemal wszystkimi trudnymi materiałami. Sprawdza się nie tylko w pracy codziennej np. glazurników tworzących skomplikowane wzory, ale też w wielu pracach artystycznych, związanych z prototypowaniem oraz z produkcją seryjną.

„Nowoczesne urządzenia Wazer stanowią przyszłość dobrze prosperującego rynku, którego chcemy być częścią. W duchu ciągłego rozwoju stale ulepszamy i modyfikujemy nasz park maszynowy, aby dostarczać naszym klientom produkty i usługi o najwyższej dostępnej jakości na rynku. Dzięki dystrybucji produktów tej marki możemy zaoferować najlepsze urządzenia dostępne dla każdego” – skomentował przedstawiciel Colop Polska.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.