Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Poligraficzna firma reklamowa stawia na wszechstronność

Poligraficzna firma reklamowa stawia na wszechstronność

Drukarka UV XpertJet 661UF japońskiej marki Mutoh

Poligraficzna firma Zieliński Reklama z Kędzierzyna-Koźla, zajmująca się szeroko pojętą reklamą wizualną zewnętrzną i wewnętrzną, od pewnego czasu w codziennej działalności wykorzystuje drukarkę UV XpertJet 661UF marki Mutoh. Urządzenie, choć ma kompaktową budowę, obsługuje szeroką gamę materiałów, tym samym umożliwia łatwy zadruk różnorodnych produktów promocyjnych, także w niskich nakładach i zawierających personalizację.

Firma Zieliński Reklama, która istnieje od 1991 r., oferuje bogate portfolio usług. M.in. zajmuje się projektowaniem graficznym oraz wykonuje różnego typu produkty dla sektora reklamy – są to np. litery i znaki przestrzenno-blokowe, reklamy wielkoformatowe, oznakowanie aut, elewacji i plandek, a także gadżety promocyjne, jak długopisy, zapalniczki, pamięci USB czy trofea sportowe. Aby móc w terminie obsłużyć tak szerokie spektrum zamówień, firma potrzebowała wszechstronnego i niezawodnego urządzenia drukującego. Wybór padł na drukarkę XPJ 661UF japońskiej marki Mutoh z oferty Atrium Centrum Ploterowego.

Przeznaczeniem tego rozwiązania jest druk UV na nośnikach i przedmiotach do formatu A2, sprawdza się zatem w agencjach reklamowych, ale często wybierają ją także zakłady produkcyjne do prototypowania wzorów lub zadruku trójwymiarowych obiektów o grubości do 15 cm. Dzięki zastosowaniu podkładowego białego atramentu urządzenie umożliwia także wykonywanie nadruków na ciemnych powierzchniach, z kolei zastosowanie lakieru jako szóstego koloru (oprócz podkładowego białego i CMYK) uszlachetnia wydruk w całości lub wybiórczo. Jak podkreśla wyłączny dystrybutor marki Mutoh w Polsce, firma Atrium, model XPJ 661UF jest doceniany na rynku reklamy, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia – jednymi z ostatnich jest Złoty Medal tegorocznego Festiwalu Marketingu i Druku, drukarka jest także laureatką prestiżowej międzynarodowej nagrody European Digital Press w kategorii „Najlepsza drukarka obiektowa”.

  • Obecnie 3 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 3/5 (2 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.