Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Producent reklam powiększa ofertę z ploterem laserowym

Producent reklam powiększa ofertę z ploterem laserowym

Maciej Golonka

Firma Brandgood, prowadzona przez braci Golonka od 35 lat i specjalizująca się w modelarstwie oraz produkcji oznakowania reklamowego wewnętrznego i zewnętrznego, zakupiła niedawno ploter laserowy Speedy 400. Dzięki tej inwestycji przedsiębiorstwo z podkrakowskiego Ochojna dwukrotnie przyspieszyło pracę i znacząco powiększyło swoją ofertę produktową.

Inwestycja w technologię laserową była krokiem podjętym w związku z rozrastaniem się biznesu. Coraz większa ilość zamówień zaczęła wymagać szybszej produkcji. Spełnienie tych wymagań nie było możliwe z wykorzystaniem technologii już obecnych w parku maszynowym firmy. Wiele prac musiało być zlecanych podwykonawcom, co znacznie zwiększało koszty i czas produkcji. Kolejnym powodem poszukiwań dalszych rozwiązań było wieloletnie zamiłowanie Macieja Golonki – właściciela firmy – do modelarstwa, które wymaga wycinania i grawerowania bardzo drobnych elementów z wysoką precyzją.

„Decyzja o zakupie urządzenia, poza parametrami, poza świetną konstrukcją i rozwiązaniami coraz to bardziej ewoluującego lasera, wzięła się stąd, że mam kolegę, który również stosuje laser grawerujący firmy Trotec i powiedział, że warto w ten sprzęt zainwestować. Był to strzał w dziesiątkę, urządzenie idealnie wpasowało się w nasze założenia, przede wszystkim dążenie do doskonałości. Maszyna nie tylko skróciła czas produkcji o połowę, ale też otworzyła przed nami mnóstwo możliwości w projektowaniu i realizacji wielu złożonych zadań. Ten system laserowy pozwala eksperymentować z rozmaitymi materiałami, tworzyć skomplikowane wzory i struktury oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania do projektów. Korzyści są liczne: zwiększenie szybkości produkcji, poprawa precyzji, zdolność dostosowania do różnych branż oraz poprawa rozpoznawalności marki. Dzięki nie tylko odnosimy więcej sukcesów na rodzimym rynku, ale też zdobywamy uznanie za granicą, dostarczając projekty dla klientów z różnych branż” – mówi Maciej Golonka.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.