Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Rozwiązanie do rozproszonego inteligentnego wprowadzania danych

Rozwiązanie do rozproszonego inteligentnego wprowadzania danych

Lexmark International wprowadza Distributed Intelligent Capture Solutions, integrujące aplikację Lexmark Document Distributor+ z oprogramowaniem Brainware, co pozwoli klientom inteligentnie łączyć dokumenty i procesy biznesowe. Rozwiązanie sprawia, że informacje potrzebne pracownikom są zawsze dostępne, co pozwala na lepszą obsługę klienta.

To rozwiązanie jest pierwszym rezultatem współpracy Lexmarka i Brainware, odkąd Lexmark przejął tę firmę w marcu br. Distributed Intelligent Capture umożliwia wierne wyodrębnianie najważniejszych danych z papierowych dokumentów i ich weryfikację. Rozwiązanie to może inteligentnie przekazywać treści w systemie zarządzania danymi (DMS), w zarządzaniu zasobami (ERP) i w systemie zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Rozwiązanie Distributed Intelligent Capture eliminuje potrzebę stosowania szablonów, słów kluczowych, stref lub innych technik opartych na regułach, pozwalając na pracę z różnymi rodzajami dokumentów.
Nowe rozwiązanie: ma możliwość obsługi wielu lokalizacji, krajów i języków; eliminuje kosztowne i często niedokładne ręczne wprowadzanie danych; przetwarza wiele rodzajów dokumentów umożliwiając klientom efektywniejsze przetwarzanie dokumentów kredytowych, przygotowywanie dokumentów potrzebnych do otwarcia nowego konta, realizację zamówień klientów, indeksowanie dokumentów i usprawnianie wielu innych procesów biznesowych; umożliwia inteligentną interakcję – w czasie rzeczywistym – z dotykowym ekranem e-Task stosowanym w urządzeniach wielofunkcyjnych Lexmarka.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.