Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / SOMA wprowadza inteligentne usługi serwisowe

SOMA wprowadza inteligentne usługi serwisowe

Czeski producent fleksograficznych maszyn drukujących, urządzeń do montażu płyt, laminatorów i bobiniarek poinformował o uruchomieniu – w ramach nowego kompletnego programu konserwacji opartego na chmurze SOMA Care – inteligentnej usługi serwisowej. Internetowa platforma SOMA Intelligent Service, łącząc oprogramowanie i sprzęt SOMA z SOMA S-Cloud, zapewnia klientom szybki kanał komunikacji służący do rozwiązywania problemów, ale też zwiększania wydajności i minimalizowania błędów operatora.

W przypadku konkretnego problemu z maszyną dane są przekazywane w całym ekosystemie SOMA za pośrednictwem chmury. Zgłoszenie do zespołu serwisowego producenta trafia poprzez wygodny komunikator S-Chat, a klient otrzymuje odpowiedź w bardzo krótkim czasie. Specjaliści producenta diagnozują problem i zdalnie pomagają go rozwiązać, a w razie potrzeby zlecają również wysyłkę niezbędnych części zamiennych lub określają, czy wymagana jest wizyta zespołu serwisowego. Intelligent Service umożliwia również udostępnianie wielu plików, zdjęć i filmów z dowolnego urządzenia podłączonego do S-Cloud. Materiały te mogą zawierać np. pełną historię komunikacji klienta z zespołem poprzez S-Chat, dokumentację online, filmy szkoleniowe czy dostępne modernizacje.

SOMA wprowadza również na rynek SOMA Care – nowy program serwisowy, którego celem jest zapewnienie klientom kompleksowej konserwacji, który w dużej mierze opiera się na SOMA Intelligent Service w zakresie obsługi klienta. Po zakończeniu okresu gwarancyjnego technik producenta odwiedzi klienta i zaoferuje mu różne opcje pakietu w ramach programu do wyboru.

„Mamy świadomość, jak ważne jest zrozumienie potrzeb naszych klientów, wynikających przede wszystkim z dynamicznie zmieniającej się sytuacji sprzętowych. Kluczowa tu jest właściwa ocena, a do tego potrzebna jest wiedza o maszynie. Zapewnia nam ją usługa Intelligent Service. Chociaż w razie potrzeby zawsze jedziemy do zakładu klienta, jednak nowe narzędzie jest niemal tak samo skuteczne jak zespół serwisantów dostępny na miejscu całodobowo” – mówi Milan Papacek, kierownik działu serwisu SOMA.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.