Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Skaner plug and play dla biur domowych i małych firm

Skaner plug and play dla biur domowych i małych firm

Canon Europe ogłasza wprowadzenie na rynek skanera dokumentów imageFORMULA R30, przeznaczonego dla domowych biur i małych firm. Jak podaje producent, urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem konfiguracji, umożliwiając użytkownikom podłączenie i pracę w mniej niż 60 sekund i jest idealne dla użytkowników skanerów, którzy poszukują wydajności, wygody i łatwości obsługi.

Oprócz szybkiej i łatwej konfiguracji, nowy skaner jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Windows, jak i Mac, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i osób pracujących we wspólnych przestrzeniach, które zawierają kombinację różnych urządzeń. Skaner oferuje również szeroki zakres funkcji i możliwość obsługi dokumentów w różnych rozmiarach – w tym wizytówek, faktur, zdjęć i dokumentacji. Aby zwiększyć produktywność, nie ma potrzeby rozdzielania tych typów dokumentów, ponieważ urządzenie może skanować dwustronnie 60 arkuszy mieszanych dokumentów i automatycznie dobierać optymalne ustawienia do ich rodzaju.

Urządzenie imageFORMULA R30 zostało również wyposażone w funkcje automatycznej korekcji obrazu, które usuwają przekrzywienie i korygują orientację dokumentów, pomagając zaoszczędzić czas i zapewnić jakość bez konieczności ciągłego dostosowywania ustawień. Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu CaptureOnTouch Lite dokumenty można łatwo konwertować do różnych formatów plików, w tym PDF, TIFF, JPEG i PNG, a także przeszukiwać za pomocą słów kluczowych.

Skaner został skonstruowany z myślą o długiej żywotności, a jego części zostały zaprojektowane z zamysłem dłuższego czasu eksploatacji. Aby zminimalizować wpływ na środowisko, urządzenie zużywa mniej niż 10 W energii elektrycznej podczas pracy i jest pakowane w materiały wielokrotnego użytku, takie jak papier i biodegradowalny plastik, bez polistyrenu. Niska waga poniżej 3 kg pozwala również na efektywny transport i redukcję emisji dwutlenku węgla.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.