Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Sprawniejsza kontrola nad drukiem

Sprawniejsza kontrola nad drukiem

Firma Kodak poinformowała o premierze rozwiązania do zarządzania treścią – Prinergy Access – w wersji Software as a Service (SaaS). Oznacza to poszerzenie portfolio Prinergy Cloud o rozwiązanie oparte na przeglądarce, umożliwiające drukarniom usprawnienie procesu przesyłania i zatwierdzania plików oraz oferujące klientom drukarni kontrolę nad przygotowaniem plików.

Prinergy Access zapewnia pełną łączność z dowolną maszyną cyfrową, z lokalnymi firmami zewnętrznymi, jak również z Kodak Prinergy Workflow. System umożliwia drukarniom różnej wielkości dostęp do wysokowydajnych narzędzi Prinergy, służących do przygotowania do druku oraz portali dla klientów, w tym Smart Review. Pozwala klientom firm poligraficznych na przesyłanie, dodawanie adnotacji, wstępną kontrolę, przeglądanie i zatwierdzanie plików online.

Prinergy Access łatwo integruje się z każdym środowiskiem produkcyjnym do druku; obejmuje między innymi wiodące w branży oprogramowanie Kodak Preflight+, w tym moduły zarządzania kolorami, zarządzanie plikami i tworzenie kopii zapasowych. Oferta SaaS w pełni wykorzystuje wszechstronność i bezpieczeństwo platformy chmurowej Microsoft Azure. Co więcej, Prinergy Access umożliwia drukarniom korzystanie z najnowszej infrastruktury IT bez ponoszenia kosztów i odpowiedzialności związanej z konserwacją oraz utrzymaniem systemu, eliminując jednocześnie wymóg posiadania zasobów IT wymaganych do aktualizacji lub wymiany sprzętu i oprogramowania. Ponieważ system ma niewielkie wymagania dotyczące przepustowości sieci, korzystanie z niego jest proste i wydajne zarówno dla firm poligraficznych, jak i ich klientów. Kolejną korzyścią dla drukarń jest skrócenie czasu przygotowania do druku i obsługi plików, które zwiększa produktywność bez potrzeby zatrudniania dodatkowego personelu przygotowującego materiały do druku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.