Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Szersza gama kolorów dyspersji pigmentowych RxD

Szersza gama kolorów dyspersji pigmentowych RxD

Firma Fujifilm Imaging Colorants poinformowała o poszerzeniu gamy kolorów serii wysokowydajnych dyspersji pigmentowych RxD do opracowywania atramentów na bazie wody – dodano pigmenty: pomarańczowy (Orange PO71), zielony (Green PG7) i fioletowy (Violet PV23). Są one dostępne na całym świecie za pośrednictwem należącej do Fujifilm Ink Solutions Group.

Kolory OGV są zwykle używane do opracowywania zestawów atramentów, które rozszerzają gamę systemu druku poza przestrzeń kolorów osiągalną za pomocą CMYK, co jest szczególnie ważne dla uzyskania większej żywości i dokładności odwzorowania barw oraz dopasowania kolorów korporacyjnych na opakowaniach, tekstyliach i w druku komercyjnym.

Dyspersje pigmentowe RxD są stosowane w opracowanych atramentach wodnych Fujifilm dla producentów OEM i dostępne dla innych technologów atramentów.

Dyspersje RxD od Fujifilm są bardzo stabilne i nadają się do opracowywania atramentów w szerokim zakresie zastosowań. Zaprojektowano je przy użyciu autorskiej technologii reaktywnego dyspergatora firmy Fujifilm, która wykorzystuje usieciowany polimer do stworzenia bezpiecznej klatki wokół pigmentu. Zapewnia to stabilną dyspersję, która jest kompatybilna z szeroką gamą składników stosowanych w opracowywaniu atramentów do druku inkjetowego, umożliwiając projektowanie stabilnych receptur atramentów, które spełniają wysokie wymagania dotyczące wydajności. Wysokiej jakości pigmenty stosowane w dyspersjach RxD są zgodne ze Szwajcarskim Rozporządzeniem SR817.023.21, dzięki czemu nadają się do zastosowań, w których występuje pośredni kontakt z żywnością.

W ubiegłym roku firma Fujifilm ogłosiła dalszą ekspansję w ramach wartej 47 mln dol. inwestycji w globalne możliwości produkcyjne dyspersji atramentowych RxD, jako część zobowiązania do zaspokojenia rosnącego popytu na nowe zastosowania, które wykorzystują atramenty wodne do druku inkjetowego, oraz wspierania globalnej bazy klientów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.