Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Szwajcarska drukarnia instaluje maszynę Screen

Szwajcarska drukarnia instaluje maszynę Screen

W specjalizującej się w druku etykiet i opakowań drukarni Etimark ze szwajcarskiej miejscowości Grabs zainstalowano w marcu maszynę Screen Truepress Jet L350UV+LM wraz z systemem zarządzania przepływem pracy Equios Universal. Etimark to kolejna drukarnia etykietowa, która poprzez zakup cyfrowej maszyny drukującej zwiększa swoje możliwości w zakresie druku niskich nakładów.

Etimark to rodzinna firma zarządzana obecnie przez drugie pokolenie właścicieli, zajmująca się głównie drukowaniem etykiet na produkty spożywcze i napoje, ale także na kosmetyki, wyroby farmaceutyczne i logistycznych. Taki profil działalności firmy skłonił właścicieli do inwestycji w maszynę Screen Truepress z atramentami LM (Low Migration), których formuła została opracowana z myślą o drukowaniu etykiet i opakowań pierwotnych dla branży spożywczej. Dzięki temu drukarnia Etimark uzyskała też certyfikację SQTS (Swiss Quality Testing Services) w zakresie zadrukowywania wieczek z aluminium i PET.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

17 października 2018 roku w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się konferencja poświęcona drukowi 3D, połączona z otwartymi targami druku 3D oraz Strefą Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie. Jak zapewniają organizatorzy, ma być to największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

W dniach 11–13 września br. odbyło się Forum Technologiczne, jakie firma Mark Andy, producent wąskowstęgowych maszyn fleksograficznych, zorganizowała w swoim warszawskim centrum demonstracyjnym. W wydarzeniu pod nazwą „The Power of Hybrid Forum” (Siła rozwiązań hybrydowych) wzięło udział prawie 300 klientów z całej Europy, grupa dziennikarzy branżowych z różnych krajów, przedstawiciele Mark Andy Europe oraz CEO firmy, a także goście specjalni: studentki-laureatki tegorocznego konkursu designerskiego „Mark Andy Student Awards” na najlepszy projekt opakowania giętkiego i etykiety.

Firma Meblik, producent mebli dla dzieci i młodzieży, jako pierwsza w Polsce jest użytkownikiem płaskiego plotera Anapurna FB2540i LED firmy Agfa. Rozwiązanie, bazujące na energooszczędnej technologii UV LED, znacząco zwiększyło możliwości tego przedsiębiorstwa w zakresie wzbogacania produkowanych mebli o dodatkowe elementy kolorystyczne.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu