Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Szwajcarska drukarnia instaluje maszynę Screen

Szwajcarska drukarnia instaluje maszynę Screen

W specjalizującej się w druku etykiet i opakowań drukarni Etimark ze szwajcarskiej miejscowości Grabs zainstalowano w marcu maszynę Screen Truepress Jet L350UV+LM wraz z systemem zarządzania przepływem pracy Equios Universal. Etimark to kolejna drukarnia etykietowa, która poprzez zakup cyfrowej maszyny drukującej zwiększa swoje możliwości w zakresie druku niskich nakładów.

Etimark to rodzinna firma zarządzana obecnie przez drugie pokolenie właścicieli, zajmująca się głównie drukowaniem etykiet na produkty spożywcze i napoje, ale także na kosmetyki, wyroby farmaceutyczne i logistycznych. Taki profil działalności firmy skłonił właścicieli do inwestycji w maszynę Screen Truepress z atramentami LM (Low Migration), których formuła została opracowana z myślą o drukowaniu etykiet i opakowań pierwotnych dla branży spożywczej. Dzięki temu drukarnia Etimark uzyskała też certyfikację SQTS (Swiss Quality Testing Services) w zakresie zadrukowywania wieczek z aluminium i PET.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu