Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Szwajcarska drukarnia instaluje maszynę Screen

Szwajcarska drukarnia instaluje maszynę Screen

W specjalizującej się w druku etykiet i opakowań drukarni Etimark ze szwajcarskiej miejscowości Grabs zainstalowano w marcu maszynę Screen Truepress Jet L350UV+LM wraz z systemem zarządzania przepływem pracy Equios Universal. Etimark to kolejna drukarnia etykietowa, która poprzez zakup cyfrowej maszyny drukującej zwiększa swoje możliwości w zakresie druku niskich nakładów.

Etimark to rodzinna firma zarządzana obecnie przez drugie pokolenie właścicieli, zajmująca się głównie drukowaniem etykiet na produkty spożywcze i napoje, ale także na kosmetyki, wyroby farmaceutyczne i logistycznych. Taki profil działalności firmy skłonił właścicieli do inwestycji w maszynę Screen Truepress z atramentami LM (Low Migration), których formuła została opracowana z myślą o drukowaniu etykiet i opakowań pierwotnych dla branży spożywczej. Dzięki temu drukarnia Etimark uzyskała też certyfikację SQTS (Swiss Quality Testing Services) w zakresie zadrukowywania wieczek z aluminium i PET.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu