Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura

Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura

Firma Brother wprowadziła na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7057E to czarno-biała drukarka, skaner oraz kopiarka w atrakcyjnie wyglądającej, kompaktowej obudowie. Szybko powstające wydruki wysokiej jakości i niskie koszty użytkowania czynią z DCP-7057E znakomite rozwiązanie dla małych firm.

DCP-7057E drukuje z prędkością do 20 stron na minutę – pierwsza gotowa jest w mniej niż 10 sekund. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość 2400×600 dpi. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na kopertach różnej wielkości. DCP-7057E jest wyposażone w dwulinijkowy wyświetlacz LCD, który ułatwia pracę z urządzeniem.
Prędkość kopiowania to także 20 s/min (pierwsza gotowa w mniej niż 12 s). Maks. rozdzielczość: 600×600 dpi. Dzięki funkcji „kopiowanie N na 1 stronie” łatwo można skopiować 2 lub 4 strony na jednej kartce formatu A4. Maks. rozdzielczość skanera to 600×2400 dpi. Dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do poczty e-mail, obrazu, plików OCR.
Urządzenie wielofunkcyjne DCP-7057E pomaga oszczędzać materiały biurowe. Standardowy toner starcza na wydruk do 1000 stron. Funkcja oszczędzania tonera pozwala na jeszcze większe ograniczenie zużycia materiałów. DCP-7057E w trybie uśpienia zużywa zaledwie 0,9 W, co czyni z niego najbardziej energooszczędne laserowe urządzenie wielofunkcyjne firmy Brother.
Wszystkie urządzenia laserowe Brother posiadają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność i ograniczony poziom hałasu potwierdza certyfikat ekologiczny Energy Star.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.