Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Technologia nawijarek w druku na ultracienkiej folii z tworzywa sztucznego

Technologia nawijarek w druku na ultracienkiej folii z tworzywa sztucznego

Jedną z najnowszych innowacji technologicznych firmy B&R jest biblioteka programowa do kontrolowania procesów nawijania, zapewniająca wysoką precyzję i wydajność. Może ona obsługiwać kontrolę naciągu w układzie otwartym na podstawie wartości zadanej momentu siły lub w układzie zamkniętym za pomocą pomiaru odpowiedzi lub tzw. „tańczącej rolki”.

Korzyści są duże: napięcie można stabilizować jeszcze w fazie przyspieszania i zwalniania poprzez automatyczne dostosowywanie parametrów sterowania prędkością napędu oraz sterowania typu feed-forward w celu kontroli prędkości i przyspieszenia. Wraz z precyzyjnym obliczeniem średnicy nawijarki, narzędzia te wynoszą precyzję i wydajność na zupełnie nowy poziom. Wysokiej jakości druk na ultracienkiej wysoce sprężystej folii wymaga tego typu zaawansowanej technologii, która może zwiększyć wydajność maszyn. Zakres funkcji nie ogranicza się jedynie do maszyn drukujących, ale obejmuje wszystkie procesy nawijania, np. drutów, arkusza blachy, tekstyliów i wiele innych.
B&R jest firmą prywatną z siedzibą w Austrii, z siecią biur na całym świecie. B&R łącząc najnowocześniejsze technologie z zaawansowaną inżynierią dostarcza kompletne rozwiązania do automatyzacji procesu, sterowania ruchem, wizualizacji i komunikacji odbiorcom z wielu gałęzi przemysłu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.