Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Trzeci ploter swissQprint w Mid Ocean

Trzeci ploter swissQprint w Mid Ocean

Firma Mid Ocean – dostawca artykułów promocyjnych – właśnie zainstalowała trzeci ploter wielkoformatowy szwajcarskiego producenta swissQprint. Model Nyala 4 to najnowsza inwestycja w rozwijającym się portfolio technologicznym firmy, która ma zwiększyć elastyczność, efektywność i jakość oferowanych usług z zakresu wytwarzania produktów reklamowych.

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią grupy Mid Ocean z siedzibą główną w Niderlandach, która od ponad 50 lat działa na rynku nadruków reklamowych w Europie, dostarczając wysokiej klasy artykuły promocyjne, tekstylia reklamowe oraz markowe upominki biznesowe. Od 2007 r. firma jest obecna w Polsce – jednostka produkcyjna w Rudzie Śląskiej jest obecnie największym i stale się rozwijającym odziałem w grupie. Mid Ocean posiada dziewięć oddziałów sprzedażowych na świecie (Polska, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Węgry, Szwecja, Francja, Chiny, Rosja), w ciągu miesiąca wykonuje średnio 6 mln nadruków w różnych technikach (m.in. sitodruk, tampodruk, laser i zgrzewanie). Jak podkreśla firma, oferowane przez nią gadżety, zdobione zgodnie z życzeniem klienta, to produkty, które cieszą się uznaniem światowych marek, ponieważ wyróżniają się starannym wykonaniem i dopasowaniem do obowiązujących trendów.

Plotery UV LED firmy swissQprint, takie jak Kudu, Nyala 4, Impala 4, Oryx 4 i Karibu 2, zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Szwajcarii z największą starannością oraz precyzją. Ich wytrzymała konstrukcja i modułowa budowa stanowią atuty wspólne dla całej rodziny ploterów tego producenta. Urządzenia znajdują zastosowanie w drukarniach wielkoformatowych, u producentów POS/POP, agencjach reklamowych, firmach przemysłowych i wielu innych miejscach.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.