Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Urządzenia serii imagePRESS z modułem do tworzenia broszur

Urządzenia serii imagePRESS z modułem do tworzenia broszur

Canon rozszerza ofertę rozwiązań do wykańczania wydruków dla serii tonerowych urządzeń do cyfrowego druku produkcyjnego imagePRESS V1000 i V1350 o moduł typu BLM5000 firmy Plockmatic do produkcji broszur. Urządzenie skierowane jest dla klientów o średnim i wysokim wolumenie produkcji. Umożliwia ono wydruki broszur w formatach poziomym A4 i Letter, a także pionowych o standardowych formatach.

Moduł zapewnia formowanie płaskiego grzbietu broszury oraz przycinanie z trzech stron, co pozwala usunąć zewnętrzną krawędź wydruku podczas składania wielu arkuszy. Rozwiązanie dostępne jest z głowicami zszywającymi w wersji na 50 lub 35 arkuszy. Poszerza ono również możliwości firm poligraficznych o korzystanie z długich arkuszy, które można wykorzystać jako okładki dla wielostronicowych broszur.

Moduł BLM5000 dołącza do rozwiązań Plockmatic BLM 550+ i BLM 50/35, uzupełniając w ten sposób ofertę Canon o kolejny system do wykańczania wydruków, co pozwala tworzyć aplikacje dopasowane do potrzeb klientów i jednocześnie w sposób zautomatyzowany. Integracja modułów umożliwia również dostawcom usług druku, oferowanie klientom szerszej gamy produktów wykończonych w profesjonalny sposób, zapewniając odpowiednio przyciętą broszurę z płaskim, eleganckim grzbietem. Inwestycja w tak zautomatyzowany sprzęt pozwala właścicielom na rozwój ich biznesu w obecnych czasach.

Jennifer Kolloczek, European Planning, Marketing & Innovation Senior Director, Production Print w Canon Europe, mówi: „Dostawcy usług druku nieustannie szukają nowych sposobów na produkcję profesjonalnie wyglądających dokumentów przy mniejszych nakładach, zachowując lub zwiększając rentowność i wydajność. Wymaga to płynnego procesu pracy – efektywne kosztowo rozwiązania są bardzo istotnym czynnikiem. Najnowsze systemy druku produkcyjnego Canon imagePRESS mogą zarządzać niespotykanym dotąd rodzajem podłoży drukowych i rozmiarów arkuszy, zapewniając jednocześnie wyjątkowy poziom jakości obrazu. Wprowadzenie nowej serii BLM5000 poszerza możliwości serii imagePRESS o dalszą automatyzację tworzenia broszur poziomych – formatu często wymaganego dla wysokiej jakości prospektów i przewodników”.

Moduł BLM5000 jest już dostępny w sprzedaży w konfiguracji z urządzeniem imagePRESS V1000 lub V1350.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.