Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Wszystko co niezbędne do DTF UV w ofercie API.PL

Wszystko co niezbędne do DTF UV w ofercie API.PL

Firma API.PL oferuje kompletny zestaw narzędzi niezbędnych do pracy z drukiem DTF UV. W ofercie znajdują się drukarki Gongzheng DTF UV, laminatory oraz folie do druku i transferu A+B.
Metoda DTF UV pozwala na przenoszenie wydruków z folii transferowej na różne powierzchnie, w tym na gadżety reklamowe, długopisy, szkło czy drewno. Drukowanie UV DTF posiada wiele zalet, takich jak możliwość znakowania produktów o nieregularnych kształtach i zastosowanie elastycznych atramentów.

Informacja reklamowa

Jak działa druk DTF UV?

Do druku potrzebne są elastyczne atramenty UV i zestaw folii A+B. Proces drukowania polega na wydrukowaniu grafiki w konfiguracji W-CMYK-V na folii do druku, a następnie naniesieniu folii transferowej na wydruk za pomocą laminatora. Następnie grafika jest przenoszona na przygotowane podłoże, usuwa się folię A, a nadruk pozostaje na podłożu. DTF UV nie wymaga stosowania prasy termotransferowej.

Możliwości i zalety DTF UV

DTF UV umożliwia przenoszenie grafik z folii transferowej na nietypowe powierzchnie, takie jak długopisy, szkło i drewno, przy wykorzystaniu drukarek UV i specjalnej folii. Zalety DTF UV to elastyczne atramenty, które umożliwiają dostosowanie procesu drukowania do różnych potrzeb, możliwość znakowania produktów o nieregularnych kształtach i brak potrzeby korzystania z matrycy do druku UV.

W ofercie API.PL znajduje się uniwersalna drukarka Gongzheng H0906I, która umożliwia drukowanie na różnych płaskich i cylindrycznych powierzchniach, a także folie dedykowane do druku i transferu UV DTF. Drukarka wykorzystuje wydajne głowice drukujące EPSON I3200, co zapewnia szybki i wysokiej jakości druk grafik.

Proponowany przez API.PL laminator rolowy Ecoroll Desktop 350 doskonale sprawdza się w laminowaniu standardowych materiałów arkuszowych oraz wydruków papieru wykonanych w technologii DTF UV. Płynna regulacja temperatury oraz szybkości laminacji daje możliwość dostosowania parametrów pracy do danego materiału.

Dowiedz się więcej: www.api.pl/uv-dtf-mamy-wszystko-co-niezbedne.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.