Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Wydajniejsza automatyzacja przepływu pracy

Wydajniejsza automatyzacja przepływu pracy

Kodak udostępnił globalnie najnowszą aktualizację oprogramowania Prinergy Workflow Solutions – wersję 10.0, by zapewnić użytkownikom jeszcze wyższy poziom wydajności, funkcjonalności i bezpieczeństwa przepływu pracy. Rozwiązania z tej rodziny oferują inteligentną automatyzację i obsługę procesów druku analogowego i cyfrowego. Są dostępne lokalnie, w chmurze, lub jako rozwiązanie hybrydowe z pakietami subskrypcji, oraz są kompatybilne z praktycznie każdym oprogramowaniem innych firm oraz z szeroką gamą maszyn cyfrowych.

Najnowsza wersja Prinergy 10.0 jest dostępna bez dodatkowych kosztów dla klientów posiadających umowę serwisową lub będących użytkownikami opartego na chmurze oprogramowania Kodak Prinergy z usługami zarządzanymi. Zapewnia ona liczne ulepszenia i nowe funkcje zwiększające produktywność i bezpieczeństwo aplikacji. Warto tu wymienić np. nowe funkcje Marks JTP (Job Ticket Processor) Pooling oraz Archive & Retrieve JTP Pooling, które pozwalają uniknąć „wąskich gardeł” w zakresie przetwarzania i zwiększyć szybkość. Lepsze rozmieszczenie PREPS SmartMarks zapewnia większą wydajność i dokładność, a automatyczna konwersja szablonów procesów z oprogramowania Harmony do Kodak ColorFlow upraszcza to przejście i eliminuje ludzkie błędy.

Uzupełnienie o możliwość dodawania komentarzy do poszczególnych RBA (Rules Based Automation) ułatwia dzielenie się wiedzą i ważnymi informacjami przez pracowników. Ponadto Prinergy 10.0 oferuje jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa i stabilności dzięki obsłudze najnowszego systemu operacyjnego Apple macOS 13, dostępności Prinergy Setup w HTML5, nowej 64-bitowej wtyczce do oprogramowania Adobe Acrobat oraz wykorzystaniu protokołu HTTPS w oprogramowaniu Kodak Prinergy Business Link, który obsługuje komunikację danych między systemem Prinergy a MIS.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.