Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Wytwórnia Wyobraźni z serią inwestycji

Wytwórnia Wyobraźni z serią inwestycji

Wytwórnia Wyobraźni to firma specjalizująca się w wytwarzaniu kreatywnych dekoracji ściennych – fototapet na wymiar, naklejek naściennych, plakatów, miarek wzrostu, obrazów na płótnie i drewnie z własnej lub wybranej fotografii/grafiki. Oferta przedsiębiorstwa opiera się na produktach komponowanych elastycznie pod kątem doboru koloru, wzoru, wymiaru. Aby móc je realizować, firma z Nowego Targu zainwestowała w kilka ploterów dystrybuowanych przez Atrium Centrum Ploterowe: dwa plotery eko-żywiczne Mutoh XpertJet 1641SR (1.6m), ploter Mutoh ValueJet 1324X (1.3m) oraz rolowy ploter tnący Summa D120.

Co ważne, przy wyborze plotera Mutoh XpertJet 1641SR (1.6m) kluczowym argumentem była szybkość i jakość tego plotera w porównaniu do wcześniej posiadanego modelu HP Latex 260.

Firma prowadzona przez Annę Kowal-Ożóg jeszcze przed zakupem pierwszych ploterów od Atrium, nawiązała kontakty biznesowe z firmą Ikonos w celu zakupu mediów do druku wielkoformatowego. Poniżej znajdą Państwo przykłady i nazwy poszczególnych mediów od Ikonos, które Wytwórnia Wyobraźni wykorzystuje w swoich realizacjach, równocześnie rekomendując ich jakość.

Tapety:

 • tapeta basic embosowana flizeliowna IKONOS Wall-Art frosted
 • tapeta premium embosowana flizeliowna IKONOS Wall-Art premium stripe
 • tapeta premium embosowana flizeliowna IKONOS Wall-Art premium stucco

Obrazy na płótnie:

 • canvas IKONOS poli mat/semi gloss 250 G SOL

Naklejki – druk + wycinanie:

 • folia samoprzylepna biała IKONOS Profiflex Pro MPG FX 100+1 premium HT

Plakaty:

 • papier plakatowy IKONOS SOL WB Primeart 200G

Więcej dowiesz się na stronie www Atrium Centrum Ploterowe.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.