Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Xerox wprowadza na polski rynek ColorQube

Xerox wprowadza na polski rynek ColorQube

Xerox wprowadza na polski rynek nowy ColorQube 8900, wielofunkcyjne urządzenie drukujące w technologii stałego atramentu, które ma szansę zredefiniować pojęcie „ekologicznego” druku w kolorze. ColorQube 8900 w porównaniu do laserowych urządzeń tej samej klasy produkuje do 90% mniej odpadów podczas drukowania i zużywa o 17% mniej energii w trakcie całego cyklu życia produktu. Nowy model w portfolio Xerox to szczególnie ciekawa propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw, które korzystając z szeregu jego funkcji, mogą tworzyć własne barwne materiały promocyjne, nie tylko wysokiej jakości, ale i w rozsądnej cenie – dzięki hybrydowemu planowi rozliczania.

Jak zapewnia producent, ColorQube 8900 charakteryzuje się najniższym całkowitym kosztem posiadania (TCO – Total Cost of Ownership) w swojej klasie dla grup roboczych 10–30 osób, szczególnie w przypadku drukowania dużych nakładów (powyżej 2000 stron miesięcznie).
Model jest formatu A4, ale oferuje pełną funkcjonalność maszyn formatu A3. ColorQube 8900 łączy funkcje druku, kopiowania, skanowania, i, opcjonalnie, faksu. Drukuje do 44 str./min w kolorze i w czerni.
Jak wszystkie urządzenia z rodziny ColorQube, także i to 8900 ma funkcję „intelligent ready”, dzięki której „uczy się”, w jakich godzinach/dniach tygodnia jest używane i na podstawie tej matrycy przechodzi w tryb oszczędzania energii oraz w tryb gotowości, tak aby całościowe zużycie energii było jak najniższe.
Cechą wyróżniającą urządzenia stałoatramentowe, w tym również ColorQube 8900, jest rewolucyjny model rozliczania, znany jako rozliczanie hybrydowe lub trzylicznikowe. W produktach z rodziny ColorQube Xerox oferuje trzy stawki za wydruk, które kwalifikowane są na podstawie liczby kolorowych pikseli na każdej wydrukowanej stronie. Dzięki temu kolorowe strony mogą być liczone w różnych stawkach, uzależnionych od pokrycia wydruku. Dla klienta oznacza to płacenie za realną ilość barwy, jaką wykorzystują w swoich materiałach, a ta w przypadku produkcji typowych materiałów biurowych jest stosunkowo niewielka.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.