Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Zgrany tandem produkcyjny

Zgrany tandem produkcyjny

Płynny proces produkcyjny wymaga doboru odpowiednich narzędzi, nie inaczej jest w przypadku druku plakatów (np. wyborczych). Bardzo dobry przykład zgranego tandemu urządzeń mogli zobaczyć uczestnicy czerwcowego wydarzenia o nazwie Summa Experience Day, które odbyło się w Laboratorium Druku Atrium i Ikonos w Opolu. Mowa o premierowym ploterze hybrydowym LED-UV Artemis Allwin 220 oraz stołowym ploterze tnącym Summa F1612. Jakie możliwości oferują te urządzenia?

Na filmach udostępnionych przez firmę Atrium Centrum Ploterowe można zobaczyć proces druku plakatów na premierowej maszynie Artemis Hybrid LED-UV 220. Hybrydowy, przemysłowy ploter LED UV Artemis oferuje wysoką jakość przy dużej prędkości druku. Jest urządzeniem ekonomicznym i wszechstronnym, a jednocześnie konkurencyjnym cenowo. Urządzenie jest przeznaczone dla drukarń przemysłowych, producentów oznakowań oraz do każdego z branży poligraficznej. Obsługuje niemal wszystkie podłoża: szkło, ceramikę, metal, tekturę, skórę, tapety, folie, PVC, PP, PE.

Jakie są cechy szczególne najnowszego plotera hybrydowego LED-UV?

 • rozdzielczość max 1440 dpi
 • system ciągłego druku płyt
 • 4 sekcyjny podsys w pasie transmisyjnym
 • opcjonalne przedłużenie stołów
 • max grubość mediów 25mm
 • wydajność do 86 m2/h

W ofercie firmy Atrium występuje także wersja tego plotera 3.2 m oraz 5 m.

- - -

Współpracę hybrydowego plotera drukującego LED-UV marki Artemis z ploterem tnącym Summa F, realizującym kolejny etap procesu produkcji – cięcie plakatów – można zobaczyć na innym filmie, dostępnym TUTAJ.

Nagrania zostały wykonane podczas Summa Experience Day w dn.15.06.2023 w Laboratorium Druku Atrium i Ikonos w Opolu. Materiał można obejrzeć TUTAJ.

 • Obecnie 0 z 5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.