Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / bizhub 215 – nowe uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne

bizhub 215 – nowe uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne

Solidne, wielofunkcyjne urządzenie do druku monochromatycznego bizhub 215 w biurze pełni funkcję prawdziwego centrum łączności. Kopiuje i drukuje z prędkością 21 stron na minutę. Potrafi skanować w kolorze, wysyłać oraz odbierać faksy i jest przystosowane do obsługi formatu A4 i A3. Ze względu na niewielkie rozmiary zmieści się nawet w małym pomieszczeniu.

„Niezawodne i gotowe w każdej chwili do działania urządzenie wielofunkcyjne to dziś podstawowy element wyposażenia każdego miejsca pracy – mówi Szymon Szczur, koordynator ds. wsparcia sprzedaży rozwiązań biznesowych w Konica Minolta. – Bizhub 215 jest prosty w obsłudze, a dzięki dużej funkcjonalności radzi sobie z większością codziennych zadań w biurze. Pozwala to pracownikom na dużą oszczędność czasu i zajęcie się swoimi podstawowymi obowiązkami”.
Konstrukcja bizhuba 215 umożliwia dostosowanie pojemności podajników papieru do potrzeb użytkownika. Można w nim umieścić nawet 1350 arkuszy. Pozwala to na długotrwałą pracę bez przerw na uzupełnianie papieru. W pięciu zasobnikach i podajnikach mieści się aż pięć różnych rodzajów nośników druku. Wyboru dokonuje się przy pomocy panelu sterującego. Urządzenie jest przystosowane do druku w trybie jednostronnym lub dwustronnym na papierze o formacie A3 i A4.
Standardowym wyposażeniem urządzenia jest kolorowy skaner. Umożliwia on skanowanie obrazów i wysyłanie ich pocztą elektroniczną, przez FTP i SMB, a także przez protokół TWAIN, co pozwala na pełną integrację urządzenia w sieci. Dzięki funkcji skanowania do pamięci USB niezbędne dokumenty i prezentacje można zeskanować w ostatniej chwili, z pominięciem komputera. Funkcja ta zapewnia oszczędność czasu i większą swobodę.
Kopiowanie i skanowanie dokumentów jest jeszcze wygodniejsze dzięki opcjonalnemu podajnikowi dokumentów z obsługą w trybie dwustronnym. W tej konfiguracji bizhub 215 skanuje z szybkością do 46 stron na minutę i automatycznie przetwarza dokumenty dwustronnie.
Niskie zużycie energii i ekologiczny toner Simitri HD produkowany z wykorzystaniem biomasy sprawia, że bizhub 215 spełnia najwyższe standardy ekologiczne. Zostało to potwierdzone certyfikatami Blue Angel i Energy Star.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.