Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Amagraf i RemaDays 2017 – premiera plotera OKI

Amagraf i RemaDays 2017 – premiera plotera OKI

Premierę plotera OKI – model ColorPainter E64s – zapowiada firma Amagraf (dystrybutor tego producenta) podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays 2017. Odbywać się one będą w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na stoisku firmy (U12A w hali F) będzie można zapoznać się z tym nowoczesnym i wszechstronnym systemem wielkoformatowym, a także z wieloma innym propozycjami z bogatej oferty firmy. Do dyspozycji gości będą również jej specjaliści, z którymi będzie można porozmawiać na temat nowoczesnych rozwiązań dla branży poligraficznej i reklamowej.

Premiera plotera OKI ColorPainter E64s będzie najważniejszym punktem prezentacji firmy Amagraf podczas targów RemaDays 2017. Urządzenie jest najnowszym w rodzinie OKI, korzystającym ze sprawdzonych tuszy SX o wysokiej lepkości. Wydruki cechuje wysoka jakość, zapewniana - dzięki zastosowaniu wielu rozmiarów kropli - nawet przy najwyższych prędkościach drukowania. Dodatkowo dostępny jest tu tryb, gwarantujący wysoką gęstość bez zmniejszania prędkości. Maszyna oferuje także użytkownikom ograniczenie przestojów w pracy i ciągłość produkcji, m.in. dzięki temu że została wyposażona w wysokiej częstotliwości przemysłowe głowice o podwyższonej wytrzymałości. Urządzenie można wyposażyć w aktywny jonizator powietrza, który neutralizuje ładunki elektrostatyczne na nośnikach, co pozwala użytkownikom wyeliminować problemy z wydrukiem, powiązane z wyładowaniami elektrostatycznymi – nawet w warunkach niskiej wilgotności.

Technologia Dynamic Dot Printing zastosowana w ploterze wykorzystuje – jak podaje producent - najbardziej zaawansowane algorytmy i ulepszone wzory maskowania, aby zredukować nadmierny natrysk i wyeliminować rozmycie między przebiegami. Oprogramowanie sterujące – CPManager - jest dostarczane wraz z ploterem. Informuje ono o stanie drukowania, wyświetla powiadomienia o błędach i ostrzeżenia oraz zapewnia łatwy dostęp do ustawień i parametrów urządzenia. Można je obsługiwać za pomocą komputera oraz zintegrować z urządzeniem mobilnym także za pomocą Twittera. Warto dodać, że w cenie plotera serii E OKI w standardzie jest RIP Onyx oraz oryginalna nawijarka.
Oprócz premierowego rozwiązania OKI firma Amagraf zaprezentuje również system Docucutter oraz urządzenia broszurujące firmy Duplo, sztance rotacyjne a także systemy druku cyfrowego Develop. Na stoisku firmy będą również dostępne profesjonalne czyściwa poligraficzne, bezpyłowe patyczki do czyszczenia głowic, które firma bezpośrednio dystrybuuje.
„Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami podczas tegorocznych targów RemaDays. Nie tylko zaprezentujemy na nich liczne urządzenia, ale również oddamy do dyspozycji gości naszą wiedzę i doświadczenie” – mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.