Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Creativeworld 2017 pod hasłem: „Refresh your business!”

Creativeworld 2017 pod hasłem: „Refresh your business!”

Do rozpoczęcia kolejnej edycji targów Creativeworld we Frankfurcie nad Menem zostało jeszcze kilka miesięcy (odbędą się one 28–31 stycznia 2017), jednak już teraz liczba zgłoszeń na do udziału w spotkaniu jest znacznie większa niż w tym samym okresie rok wcześniej. Perspektywa wysokiej frekwencji bardzo cieszy, zwłaszcza wobec zapowiadanych 250 wystawców z około 30 krajów.

A to jeszcze nie wszystko, ponieważ więcej wystawców i odwiedzających ma się również pojawić na wystawie zaplanowanej jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem targów. Niemal 300 firm z różnych krajów zaprezentuje 8700 odwiedzającym z całego świata swoje nowości, techniki i materiały z dziedziny modnego dziś rękodzieła. Ze względu na większą liczbę wystawców powierzchnia wystawiennicza targów w obu halach, w których odbywać się będą targi Creativeworld 2017, została dodatkowo zoptymalizowana.

„Od 28. do 31. stycznia 2017 na terenach targowych we Frankfurcie zaprezentuje się cała branża produktów dla hobbistów oraz branża kreatywna. To właśnie dzięki zainteresowaniu przedstawicieli tego sektora targi Creativeworld stały się miejscem spotkań dla zainteresowanych z całego świata” – mówi Michael Reichhold, dyrektor targów Creativeworld. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się nie słabnąca moda na zajęcia typu „Zrób to sam”. Jak sam twierdzi:
„Osoby kreatywne potrzebują coraz to nowych inspiracji. Dlatego właśnie organizatorzy targów zakładają nie tylko dalszy przyrost liczby wystawców i odwiedzających. Poprzez nowe motto „Refresh your business!” organizatorzy Creativeworld 2017 nawołują producentów i odwiedzających do naładowania baterii i uruchomienia swojej kreatywności, a także wykorzystania największych targów tej branży do stworzenia czegoś nowego”.

O zasób pomysłów i impulsów zadbają znane na arenie międzynarodowej marki i producenci. „Creativeworld to dla nas od lat miejsce nawiązania nowych kontaktów z kupującymi, a także zaprezentowanie obecnym klientom naszych nowości na ten sezon. Wydarzenia towarzyszące to kolejna okazja, aby przedstawić odwiedzającym targi nasze najnowsze trendy poprzez pobudzające kreatywność warsztaty” – wyjaśnia Stephan Rayher, prezes Rayher Hobby, znanego niemieckiego dostawcy, oferującego pełen zakres produktów dla osób chcących spróbować rękodzieła.

Na targach pojawią się wszyscy znani producenci najważniejszych w tej branży kategorii produktów: firmy oferujące materiały dla osób hobbistycznie parających się rękodziełem to dla przykładu Cléopâtre z Francji, Rico Design, Eberhard Faber czy Staedtler z Niemiec, a także DMC Creative prezentujący przybory do rękodzieła oraz szycia. Natomiast japoński producent Kamoi Kakoshi zaprezentuje modną obecnie sztukę Tape-Art. Odwiedzający targi specjaliści spodziewają się nowości z zakresu materiałów dla grafików i artystów od takich firm, jak Royal Talents z Holandii, Colart International z Wielkiej Brytanii czy Schmincke z Niemiec. Jak mówi Nils Knappe, prezes firmy Schmincke: – W roku 2017 nasze znane na całym świecie farby akwarelowe marki Horadam obchodzić będą 125-lecie istnienia. Targi Creativeworld 2017 to wydarzenie, na którym w tym jubileuszowym dla naszych akwareli roku zaprezentujemy nasze nowinki partnerom biznesowym z ponad 50 krajów z całego świata. To dla nas bardzo ważne, aby zaprezentować nasze nowości na tej jedynej w swoim rodzaju imprezie branżowej.

Nowym trendem w branży, a co za tym idzie – nowością na targach Creativeworld – jest zyskujący na popularności Street Art. To właśnie tutaj – obok wielu producentów – swoje najnowsze farby i przybory zaprezentują niemieckie firmy Edding oraz Montana Cans.

Oprócz tej atrakcyjnej mieszanki znanych już oraz zupełnie nowych graczy wartość dodaną dla odwiedzających targi ekspertów stanowić będą organizowane dodatkowo warsztaty, cieszące się renomą nagrody za innowacyjne produkty, jak również ekscytujący pokaz trendów w halach 4.1 i 4.2. Targi te przyciągają zarówno osoby zajmujące się handlem hurtowym, jak i detalicznym czy też sprzedażą produktów specjalistycznych. Oferta targów kierowana jest do marketów budowlanych, centrów ogrodniczych, sklepów internetowych i wysyłkowych, jak również osób prowadzących swoją działalność gospodarczą, szkół plastycznych oraz innych placówek edukacyjnych i opiekuńczych. Przybory dla hobbistów i majsterkowiczów w przyjaznych dla użytkownika zestawach to również interesująca oferta dodatkowa do sklepów z zabawkami oraz księgarni, a także sklepów spożywczych i drogerii. Dla osób odpowiedzialnych w takich podmiotach za zakupy Creativeworld to coraz częściej miejsce składania zamówień. Bo to właśnie dla nich wizyta we Frankfurcie opłaca się poczwórnie: Odbywające się w tym samym czasie targi Paperworld, Christmasworld i Floradecora oferują produkty, stanowiące optymalne, przynoszące dodatkowe zyski uzupełnienie ich stałej oferty.

„To koncepcja, która się opłaca i cieszy się uznaniem zarówno producentów, jak i sprzedawców oraz kupujących. Targi Creativeworld pozwalają rozwijać biznes, śledzić trendy, składać zamówienia i rozwijać kreatywność” – podsumowuje Michael Reichhold. Z kolei Alexandre Marionnett, prezes firmy Cléopâtre dodaje: „Dla mnie najważniejsze na Creativeworld są właśnie nieoczekiwane, ale nierzadko bardzo owocne spotkania”.

Więcej informacji pod adresemwww.creativeworld.messefrankfurt.com.
Terminy kolejnych imprez:
Christmasworld 27. - 31.1.2017
Floradecora 27. - 30.1.2017
Paperworld 28. - 31.1.2017
Creativeworld 28: - 31.1.2017

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.