Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Dni Otwarte firmy Digital System – po raz pierwszy z urządzeniami firmy Kisun

Dni Otwarte firmy Digital System – po raz pierwszy z urządzeniami firmy Kisun

Firma Digital System zaprasza na Dni Otwarte, które odbywać się będą w dniach 8–9 stycznia br. w Krakowie w Hotelu Best Western Premier (przy ul. Opolskiej 14, sala Panteon) w godzinach od 9 do 16.30. Będzie to pierwszy w Polsce pokaz technologii automatycznej oprawy twardej koreańskiego producenta – firmy Kisun.

Goście będą mogli na żywo zobaczyć m.in. działanie zestawu urządzeń, który umożliwia automatyczną oprawę twardą już od jednej sztuki. Niezwykle niskie koszty oprawianych albumów uzyskiwane są tu poprzez rezygnację z materiałów samoprzylepnych na rzecz klejów wodnych, stosowanych na gorąco lub na zimno. Digital System jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń Kisun w Polsce. Firma pokaże również maszyny drukujące firmy Xerox, której dystrybutorem jest od lat. Dodatkowo prezentowane będą usługi programistyczne z zakresu Web-to-Print, poparte referencjami z branży poligraficznej.
„Prezentowane przez nas po raz pierwszy podczas Dni Otwartych nowe urządzenia w naszej ofercie – marki Kisun – to doskonała alternatywa dla firm poszukujących rozwiązań zapewniających wysoką jakość przy jednocześnie niskich kosztach produkcji – mówi Piotr Synowiec, dyrektor handlowy Digital System. – To istotne dla przedsiębiorców elementy wobec zmian, jakie zachodzą na rynku, a które wynikają nie tylko ze wzrastającej konkurencji, ale wiążą się także z gwałtownym spadkiem marży. Wszystko to powoduje, że właściciele firm poligraficznych szukają nowych rozwiązań i obszarów, pozwalających na generowanie satysfakcjonujących dochodów. Firma Digital System przychodzi im z pomocą. Podczas Dni Otwartych chcemy zaprezentować naszym gościom nie tylko różne technologie i urządzenia, ale również powiązane z nimi rynki zbytu, które mogą być remedium na biznesową stagnację i malejące marże. Wierzymy, że czas kryzysu, z jakim niewątpliwe mamy do czynienia, może być dobrym motywatorem, aby zmienić bądź też zreorganizować własny biznes. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może być w tym pomocna, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte”.
Odwiedzający imprezę będą mogli zobaczyć oraz przetestować prezentowane podczas niej urządzenia, a także uzyskać szereg informacji biznesowych na temat kalkulacji opłacalności i sposobu pozyskania przewagi rynkowej. Prezentowane będą najpopularniejsze modele maszyn Xerox, tj. Color 550 i Xerox 700 z najmocniejszym kontrolerem Free Flow Print Server.
Warto wspomnieć, że instalacja Xerox Color 550 z roku 2012 zyskała uznanie ekspertów UE otrzymując dotację z tytułu oszczędności energetycznej. Model Xerox 700, dzięki wysokiej rozdzielczości i stabilnej jakości pracy, jest często stosowany przez właścicieli fotolabów jako uzupełnienie oferty i wprowadzenie oferty fotoksiążek.
Spośród rozwiązań Kisun, jakie prezentowane będą podczas Dni Otwartych, szczególną uwagę warto zwrócić na maszynę Digi Case-In. Jest to półautomat do zawieszania bloku w okładkę, wykonujący twardą oprawę książkową. Urządzenie jest przeznaczone do niskonakładowej produkcji książek w oprawie twardej, fotoalbumów, fotoksiążek czy książek dla dzieci. Proces zawieszania bloku książki jest tu bardzo krótki i przeprowadzany z dużą precyzją. Klej aplikowany jest za pomocą zautomatyzowanego systemu klejowego z dostawianym modułem wałkowym. Następnie powleczony klejem blok jest zawieszany w podaną okładkę. Jak zapewnia producent, obsługa urządzenia jest szybka i łatwa, a czynności – takie jak zmiana rozmiaru oprawy – nie wymagają żadnych dodatkowych umiejętności od użytkownika maszyny. Wszystko to wpływa na ograniczenie kosztów tego etapu produkcji introligatorskiej.
Warto wspomnieć, że w skład portfolio marki Kisun, a jednocześnie nowej oferty Digital System, wchodzą również: automat do łączenia arkuszy Digi C'Taper, półautomat do przygotowywania okładek Digi Caser, uniwersalna oklejarka Digi Binder do druku cyfrowego i fotoalbumów, a także Compact Digi UV Coater – innowacyjne i wydajne kompaktowe urządzenia lakierujące UV, oraz Digi UV Coater – lakierówka, występujące w wersjach od 33 do 90 centymetrów szerokości (do lakierów wodnych, podkładowych oraz UV). Kisun dysponuje także technologią wybiórczego nanoszenia lakieru na wydruki offsetowe. Wszystkie urządzenia, jak podaje producent, zapewniają niskie koszty produkcji i gwarantują wysoką jakość.
Każdemu uczestnikowi Dni Otwartych personel Digital System zapewnia warsztatową formę prezentacji, indywidualne doradztwo dopasowane do potrzeb firmy, sprawdzone modele biznesowe poparte ponad 10-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej.
Zgłoszenia uczestnictwa w Dniach Otwartych przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej http://dniotwarte.digitalsystem.pl/

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.