Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Docufield zaprasza na Hunkeler Innovationdays

Docufield zaprasza na Hunkeler Innovationdays

W dniach 11–15 lutego 2013 roku w szwajcarskiej Lucernie odbędzie się dziesiąta edycja Hunkeler Innovationdays – wystawy prezentującej najnowsze rozwiązania w zakresie zadrukowywania i obróbki papieru w produkcji zwojowej. Jej organizatorem jest Hunkeler AG – producent zaawansowanych rozwiązań do wstępnego i końcowego przetwarzania papieru, współpracujących z cyfrowymi maszynami drukującymi i introligatorskimi różnych dostawców. Partnerami tych targów są najbardziej liczący się producenci sprzętu, systemów peryferyjnych oraz materiałów i podłoży do druku cyfrowego. Tradycyjnie w Hunkeler Innovationdays wezmą udział też klienci z Polski, a koordynacją ich wyjazdu zajmuje się Docufield – wyłączny przedstawiciel firmy Hunkeler w naszym kraju.

W jubileuszowej, dziesiątej edycji Hunkeler Innovationdays – jak zapowiadają organizatorzy – weźmie udział około 70 wystawców, którzy na 7 tys. m2 zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania produkcyjne. Wśród nich znajdą się producenci zwojowych maszyn cyfrowych, urządzeń introligatorskich i przetwórczych, dostawcy oprogramowania, materiałów eksploatacyjnych i podłoży drukowych. Ich rozwiązania złożą się na linie technologiczne, znajdujące zastosowanie m.in. w druku transakcyjnym (z elementami transpromo), produkcji dziełowej i gazetowej „na żądanie” czy usługach w zakresie direct mailingu.
Wśród rozwiązań prezentowanych przez gospodarza wystawy – firmę Hunkeler AG – znajdzie się kilka premierowych rozwiązań, w tym: linia do produkcji książek on-demand, technologia laserowego wycinania druków z zabezpieczeniami, wydajna i ekonomiczna linia do wykrawania i perforacji w trybie inline, dedykowane na rynek druku wielkoformatowego moduły do wstępnego lakierowania i układania w stos arkuszy o formacie do 1100×760 mm, system cyfrowej produkcji gazet w formacie broadsheet oraz modułowa platforma do planowania i kontroli produkcji Huncontrol. Ze wszystkimi tymi rozwiązaniami będzie można zapoznać się odwiedzając stoisko firmy Hunkeler.
Z uwagi na rosnące zainteresowanie specjalistów z całego świata, tegoroczna edycja Hunkeler Innovationdays została wydłużona do pięciu dni. Wśród zwiedzających znajdą się też przedstawiciele polskich przedsiębiorstw, których wyjazd koordynuje firma Docufield. Mówi Michał Okurowski – dyrektor ds. rozwoju: „Wizyty polskich klientów w Lucernie, organizowane wspólnie z naszymi partnerami technologicznymi, stały się już tradycją. Najbliższa edycja Hunkeler Innovationdays będzie wyjątkowa z dwóch powodów. Po pierwsze to jej dziesiąta, jubileuszowa odsłona, po drugie spotkanie odbędzie się niespełna rok po targach drupa 2012, stając się doskonałą okazją do zapoznania się z wieloma nowościami zaprezentowanymi w Düsseldorfie. Mamy nadzieję, że impreza ta, nie bez powodu nazywana największymi w Europie targami druku cyfrowego, jak zwykle zostanie licznie odwiedzona przez osoby z Polski. Już dziś serdecznie na nią zapraszamy”.
Osoby zainteresowane wyjazdem na Hunkeler Innovationdays 2013 proszone są o bezpośredni kontakt z Michałem Okurowskim (tel. 722 300 140, mokurowski@docufield.com) bądź do rejestrowania się na stronie organizatora – firmy Hunkeler https://innovationdays.hunkeler.ch/registration.html. Udział w wystawie jest bezpłatny.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.