Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Fespa 2015 – zakończona

Fespa 2015 – zakończona

Warsztaty sitodrukowe w Charlie's Corner

Fespa – największa impreza międzynarodowa dla druku wielkoformatowego, a także przemysłowego – odbywała się w tym roku w Kolonii od 18 do 22 maja. Podczas targów można było odwiedzić stoiska ponad 700 firm prezentujących rozwiązania do druku sitowego, cyfrowego, tamponowego i na tekstyliach, a także wziąć udział w warsztatach i pokazach.

Po raz pierwszy targi umożliwiły gościom odwiedzenie czterech imprez pod jednym dachem. Były to: Fespa 2015 poświęcona drukowi sitowemu, cyfrowemu i na tekstyliach; Fespa Fabric – drukowi na odzieży i dekoracjach; Printeriors – dekoracji wnętrz; oraz European Sign Expo – zlokalizowane tuż obok i poświęcone oznakowaniom niedrukowanym. Tegoroczny program edukacyjny dla gości – Education Hub, Sign Hub i Wrap Hub – był najobszerniejszy w dotychczasowej historii. Przygotowano go, aby wesprzeć firmy poligraficzne w podejmowaniu decyzji dotyczących ich rozwoju. Podczas imprezy wręczono prestiżowe nagrody w konkursach organizowanych przez Fespę i stowarzyszenie EDP.
Tegoroczne targi Fespa 2015 były największą imprezą Fespa Global Expo w ponad 50-letniej historii. W 2015 nie będą organizowane żadne inne międzynarodowe targi poligraficzne, wielu wystawców wykorzystało więc Fespę jako miejsce premiery nowych produktów. Więcej na temat pokazywanych w Kolonii nowości można będzie przeczytać w lipcowym numerze „Świata DRUKU”.

Obszerna relacja z wydarzenia w lipcowo-sierpniowym wydaniu "Świata DRUKU".

Fotorelacja na stronie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.