Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / I po Festiwalu...

I po Festiwalu...

Tegoroczna edycja targów reklamy i poligrafii reklamowej – organizowana przez OOH magazine w Warszawie na terenie EXPO XXI w dniach 7-8 września br. – zaprezentowała się w nowej odsłonie. Targi reklamy i poligrafii zostały podzielone na dwa sektory branżowe, FestiwalMarketingu.pl i FestiwalDruku.pl. Pierwszy z nich jest poświęcony reklamie marketingowi, a drugi dostawcom mediów i maszyn. Na dwukrotnie większej przestrzeni ponad 250 wystawców zaprezentowało swoje produkty: gadżety reklamowe, materiały POS, opakowania czy maszyny drukujące.

Targom towarzyszyły liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. Nowością była konferencja Event Mix – połączenie prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz strefy wystawienniczej, czyli wszystkiego, co przydatne w rozwoju osób i firm związanych z branżą eventową. Gościem specjalnym wydarzenia była Dorota Wellman. Drugiego dnia Festiwalu na gości czekała odświeżona formuła Marketing MIX – konferencja dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej, poświęcona promocji w miejscu sprzedaży. Po raz kolejny wydawca miesięcznika „Świat DRUKU” i partner targów poprowadził dwudniowe warsztaty „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”.

W czasie festiwalu uczestnicy mogli też zobaczyć najbardziej kreatywne rozwiązania w druku w specjalnie zaaranżowanej strefie BE CREATIVE! Miała też miejsce kolejna edycja konkursu POS STARS 2016, a laureaci konkursu Złoty Medal FestiwalMarketingu.pl na stoiskach prezentowali zwycięskie rozwiązania.

Pełna relacja z imprezy w październikowym wydaniu „Świata DRUKU”.

Fotorelacja na stronie.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.