Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Instalacja Grafmasz: Renz w Chromie

Instalacja Grafmasz: Renz w Chromie

Jednym z nowych użytkowników rozwiązań Renza jest drukarnia Chroma z Żar, która zdecydowała się na zakup dwóch maszyn tej firmy – perforatora Punch 500 i półautomatu do oprawy AutoBind 500.

Właściciel drukarni Chroma, Krzysztof Raczkowski, podjął decyzję o zakupie dodatkowych urządzeń, aby zwiększyć moce produkcyjne swojego zakładu w zakresie oprawy w spiralę. Była to bezpośrednia konsekwencja udanego sezonu kalendarzowego. Zakontraktowane w firmie Grafmasz urządzenia mają obecnie zagwarantować jeszcze krótszy czas realizacji zleceń wykonywanych w tej drukarni.

 

Zakupione przez drukarnię Chroma urządzenia umożliwiają perforację i oprawę bloków o szerokości do 500 mm. Perforator Punch 500 posiada wzmocniony silnik i dodatkowe chłodzenie, dzięki czemu jest przystosowany do wysokich obciążeń, również w czasie szczytu sezonu kalendarzowego. Półautomat AutoBind 500 umożliwia wydajną i wysokojakościową oprawę kalendarzy zarówno z jak i bez wybrania pod zawieszkę. Jak zapewnia dostawca, solidne wykonanie od podstaw tych urządzeń w fabryce w Heubach (Niemcy) zmniejsza ryzyko ich awaryjności do minimum.

 

Warto dodać, że firma Grafmasz jako wyłączny dystrybutor urządzeń produkcyjnych Renz na polskim rynku zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń z natychmiastową reakcją serwisową.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Po raz kolejny firmy Sico Polska i Opinion Strefa Druku na prośbę człowieka-instytucji Jurka Owsiaka zdecydowały się użyczyć flagę sektorową, aby zaistniała jednocząc pozytywne idee na Pol'and'Rock Festival 2021, który w tym roku odbył się w dn. 29-31 lipca na Lotnisku Makowice-Płoty. Ten symbol siły płynącej ze współdziałania, zachęcający do odkrywania tego, co łączy ludzi i jednoczy wokół pozytywnych idei, został zaprezentowany w swojej okazałości w drugim dniu festiwalu, w trakcie koncertu zespołu Dżem.

W dn. 27–29 września 2021 r. w centrum targowo-wystawienniczym Forum Grimaldi w Monaco odbędzie się międzynarodowa wystawa branży materiałów opakowaniowych, materiałów i akcesoriów Luxe Pack Monaco. Targi skupiają profesjonalistów zajmujących się wytwarzaniem surowców i gotowych opakowań dla produktów luksusowych.

Stowarzyszenie Introligatorów Polskich organizuje konkurs na opowiadanie lub wspomnienie o introligatorze żyjącym w miejscowości autora lub o takim, którego autor spotkał, lub u którego się kształcił. Treścią pracy powinny być osobiste wspomnienia kontaktu z introligatorem, opis jego kariery zawodowej, pracowni, wykonywanych prac. Konkurs ma na celu rozbudzanie zainteresowania i propagowanie tematyki zanikającego rzemiosła, odszukanie i ocalenie od zapomnienia polskich nestorów zawodu, zarówno żyjących, jak i już zmarłych, oraz odkrywanie historii lokalnej społeczności. Prace można nadsyłać do 31 października 2021 r. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym rywalizacji.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.