Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Integracja pod znakiem PIAP

Integracja pod znakiem PIAP

Szósty Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych po raz kolejny udowodnił, jak istotna jest integracja firm z branży. Miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się firmom zrzeszonym w PIAP. Po raz kolejny formuła wydarzenia sprawdziła się w 100%.

„PIAP to organizacja zrzeszająca dobrze prosperujące podmioty, a nasze spotkanie skierowane jest właśnie do jej przedstawicieli. Dlatego też ważny jest dobór miejsca, muzyki i atrakcji. Myślę, że wieczór przypadł do gustu członkom PIAP, o czym świadczą: rosnąca frekwencja, słowa uznania jej uczestników i większa liczba firm sponsorujących wydarzenie, bez których nie udałoby nam się przeprowadzić pomyślnie tego spotkania. W przyszłym roku w związku z obchodami dziesięciolecia istnienia PIAP planujemy zorganizować spotkanie na miarę uroczystego jubileuszu Izby. Zapraszamy Państwa już dziś do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu” – mówi Magda Owczarska, wiceprezes PIAP.
Wieczór Branżowy PIAP odbył się 17 lutego w Restauracji Warszawski Dzień Wine Room.
Gospodarzami wydarzenia były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych,12M Alicja Wąsowska, Axpol Trading, Inspirion Polska, CiTRON EUROPEAN USB WAREHOUSE, Jaguar Tomasz Chwiłowicz, Macma Polska, Mount Blanc, Texet Poland, RITF advnet Polska oraz Brandfathers Group.
„Wieczór Branżowy to wyjątkowa okazja do spotkań w szerokim gronie członków PIAP, których wciąż przybywa, co wszyscy przyjmujemy z ogromną radością. To wymiana spostrzeżeń z minionego roku, planów na kolejny. Rozmowy z zacnymi osobistościami przy taktach muzyki na żywo zdecydowanie dodają prestiżu imprezie, która ma ciepły, kameralny klimat. Myślę, że takiego oderwania od codziennych wyzwań każdy z nas potrzebuje. Gratulacje należą się oczywiście jubilatom, podziękowania organizatorom. Z niecierpliwością oczekuję przyszłorocznego Wieczoru, kiedy dumnie będziemy celebrować dziesięciolecie PIAP-u” – mówi Jacek Kozłowski, Managing Director, Guapa Produkcja.
Podczas wydarzenia odbyła się uroczysta gala PIAP, w trakcie której wręczono statuetki z okazji okrągłych jubileuszy firm członkowskich. Jubileusze 2016 świętowały firmy: Agencja Reklamowa Optima, 12M Alicja Wąsowska, Base Promotion Services, Expen, L-Shop-Team Polska, Amizo Agnieszka Szymańska, Supergift Promotion, RITF advnet Polska, Poligrafia-Promocja-Reklama Studio K2, Biznes Promotion, Dom Reklamy Art Office, Figaro Corporation, Kusha, Prażmowscy, PPH Sandex Bis, Axxel, Axpol Trading, PAR Bakuła, PPHU Ceramika Tułowice, Międzynarodowe Targi Poznańskie.
„Wieczór Branżowy PIAP w tak kameralnym i uroczym miejscu, jakim jest Warszawski Dzień, przebiegał w spokojnej, ciepłej atmosferze. Emocje towarzyszyły rozdaniu statuetek z okazji okrągłych rocznic istnienia kilkunastu firm z branży reklamowej. Jak zwykle była smaczna kuchnia i dobre wina, a towarzysząca temu grupa muzyczna uzupełniła dobrą atmosferę wieczoru. Nie zabrakło oczywiście rozmów w kuluarach, zarówno na tematy zawodowe, jak i prywatne” – powiedział Maciej Dembiński, prezes Rosnowski Gift.

FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2016

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.