Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Kongres Bezpieczeństwa Żywności po raz siódmy

Kongres Bezpieczeństwa Żywności po raz siódmy

Fot. Archiwum organizatora

Tegoroczna edycja Kongresu Bezpieczeństwa Żywności, której patronem medialnym był „Świat DRUKU”, odbyła się 17 listopada br. Spotkanie, którego motto w tym roku brzmiało „Future of Food”, zostało zorganizowane w formule online. Równocześnie odbyła się także 2. edycja Kongresu Logistycznego, a organizator wydarzenia – IFS Office Central & Eastern Europe – umożliwił uczestnikom obu spotkań korzystanie ze wszystkich oferowanych sesji. Łącznie wzięło w nich udział ok. 1,7 tys. osób.

Wszyscy zarejestrowani goście wzięli najpierw udział w sesji plenarnej, a następnie podzielili się na grupy i uczestniczyli w czterech równoległych sesjach. Dla gości Kongresu Bezpieczeństwa Żywności przygotowano tematy dotyczące certyfikacji, handlu krajowego i międzynarodowego oraz opakowań i nowości technologicznych, zaś prelekcje przeznaczone dla gości Kongresu Logistycznego dotyczyły transportu i logistyki, nowoczesnych rozwiązań w logistyce branży FMCG i opakowań oraz cyfrowych łańcuchów dostaw.

Kongresy jak co roku zgromadziły przedstawicieli m.in. branży przetwórstwa spożywczego, dostawców surowców i materiałów do produkcji opakowań, jednostek certyfikujących, sieci handlowych, dostawców rozwiązań technologicznych, firm logistycznych, przedstawicieli nauki oraz izb branżowych i placówek dyplomatycznych. Wśród prelegentów byli m.in. przedstawiciel Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, Ambasador Rumunii i przedstawicie KOWR-u. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się panel dyskusyjny „Trójmorze – współpraca portów i kolei”, w którym udział wzięli m.in. reprezentanci portów w Gdyni, Szczecinie, Koprze, Konstancy, Kłajpedy i euroterminalu Sławków. Była to dość rzadka okazja do szerokiej wymiany poglądów przedstawicieli tej branży.

Więcej informacji na temat tegorocznych edycji ww. wydarzeń na stronach: www.foodcongres.org i www.conferencecscmp.org.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.