Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta największym wystawcą targów Ipex 2014

Konica Minolta największym wystawcą targów Ipex 2014

Podczas odbywających się w dniach 24-29 marca w centrum ExCeL w Londynie targów Ipex 2014 firma Konica Minolta będzie największym wystawcą i zagospodaruje przestrzeń wystawienniczą o powierzchni 1200 m2. Na jej stoisku będzie można poznać i sprawdzić, w jaki sposób działają najnowsze rozwiązania z dziedziny usług, oprogramowania i sprzętu.

„Konica Minolta wyróżnia kompleksowe podejście. Pełnimy nie tylko rolę dostawcy usług poligraficznych, ale pomagamy optymalizować przychody. Naszym priorytetem jest kreowanie nowej wartości i budowanie długofalowej współpracy biznesowej” – powiedział Olaf Lorenz, General Manager, International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions Europe. Kluczową inicjatywą Konica Minolta jest platforma Digital 1234 (http://digital1234.biz/) prezentująca praktyczne rozwiązania i możliwości, pozwalające na zmniejszenie kosztów, zwiększenie wydajności, rozszerzenie zakresu usług i podniesienie rentowności. „Druk cyfrowy należy postrzegać z perspektywy nowych możliwości. Dzięki rozwojowi naszych autorskich rozwiązań software'owych i współpracy z najlepszymi umocniliśmy naszą pozycję jako dostawca innowacyjnych aplikacji dedykowanych automatyzacji organizacji pracy, web-to-print czy drukowi zmiennych danych. W naszej ofercie znajdują się również rozwiązania związane z bezpieczeństwem danych i drukiem w chmurze” – dodał Lorenz.
Na Ipex 2014 firma przygotowała również praktyczne seminaria obejmujące zagadnienia poruszane w ramach Digital 1234. W Londynie będzie można też poznać zapowiedzi najnowszych premier, m.in. systemu KM-1, czy aplikacji dedykowanych drukowi etykiet i opakowań. W centrum zainteresowania Konica Minolta będą także: automatyzacja działań marketingowych, cross media, zarządzanie kolorem, usługi zarządzania drukiem i zrównoważony rozwój.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.