Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Konica Minolta rozszerza europejską współpracę z Objectif Lune

Konica Minolta rozszerza europejską współpracę z Objectif Lune

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH włączyła do europejskiej współpracy dystrybucyjnej z Objectif Lune oprogramowanie PlanetPress Suite. Producent oprogramowania – firma Objectif Lune dostarcza oprogramowanie do druku zmiennych danych, przygotowania korespondencji, składu dokumentów i organizacji pracy.

„Konica Minolta Europe stała się kluczowym partnerem Objectif Lune od czasu podpisania w 2009 roku naszej wstępnej umowy – mówi Colin Casey, dyrektor ds. rozwoju Objectif Lune EMEA. – Zaangażowanie firmy Konica Minolta i jej inicjatywy marketingowe, których celem jest wsparcie naszych działań w zakresie promowania wśród dzisiejszych przedsiębiorstw konieczności integrowania druku zmiennych danych i automatyzacji procesów pracy, budzi nasze uznanie”.
Od końca 2009 roku Konica Minolta i Objectif Lune współpracują w zakresie dystrybucji w Europie PrintShop Mail Suite – sztandarowego produktu Objectif Lune służącego do obsługi składu druku zmiennych danych (VDP). Oferując swoim europejskim klientom aplikację PrintShop Mail Suite Konica Minolta znacznie zwiększa popularność VDP na rynku.
Konica Minolta i Objectif Lune wspólnie zdecydowały, że najlepszym rozwiązaniem będzie włączenie usługi PlanetPress Suite do istniejącego już porozumienia o dystrybucji w Europie oprogramowania, co scentralizuje proces wsparcia i usług.
„PlanetPress to wybrane przez nas rozwiązanie dla rozwijającego się rynku Transpromo – mówi Olaf Lorenz, dyrektor naczelny działu marketingu międzynarodowego w Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH. – Pozwala zapewnić wartość dodaną istniejącym dokumentom biznesowym oraz zoptymalizować produkcję i dystrybucję dokumentów, jak również automatyzację organizacji pracy. Zaawansowane oprogramowanie Objectif Lune i nasz wydajny sprzęt stanowią idealny zespół i pozwalają zaoferować klientom prawdziwie kompleksowe rozwiązanie”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.