Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Meet Kodak Polska 2012

Meet Kodak Polska 2012

Firma Kodak organizuje kolejną konferencję Meet Kodak Polska. Tym razem odbędzie się ona w dniach 27–28 września br. w Z-Hotel Business &Spa w podwarszawskim Otwocku. Termin zgłoszeń uczestnictwa mija 18 września br. Podczas tego spotkania, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez poligraficznych i każdego roku przyciąga setki gości, Kodak Polska zaprezentuje najnowsze rozwiązania oraz trendy rynkowe. Goście będą mogli także aktywnie uczestniczyć w pokazach i dyskusjach na temat rozwiązań firmy Kodak. Jak zawsze organizatorzy zadbali o szeroki zakres merytoryczny konferencji, która zostanie podzielona na trzy bloki tematyczne – opakowania, druk komercyjny oraz urządzenia i oprogramowanie do skanowania dokumentów. Taka formuła spotkania pozwala jego gościom pogłębić najbardziej interesującą ich tematykę.

Pierwsza część Meet Kodak Polska, podczas której uczestników przywita Jolanta Wiśniewska – dyrektor zarządzający Kodak Polska, dostarczy uczestnikom wiele informacji na temat przyszłości poligrafii i koncepcji firmy Kodak w tym zakresie (tę cześć prezentacji poprowadzi Olivier Claude, dyrektor regionalny biznesu komercyjnego Kodak Europa, Bliski Wschód i Afryka). Następnie Jolanta Wiśniewska omówi sukcesy Kodaka na targach drupa 2012, również w kontekście rynku polskiego. Michael Oetjen, ekspert do spraw oprogramowania Kodak, przedstawi z kolei nową koncepcję dotyczącą prepressu. Oprócz informacji teoretycznych w tej części spotkania będzie miała również miejsce prezentacja na żywo systemów Prinergy 6.0, InSite 6.5, Preps 7.0.
Kolejna cześć konferencji będzie miała natomiast formułę wspomnianych już bloków tematycznych, podczas których przedstawiciele Kodak Polska, współpracujących z nią firm, a także jej klienci podzielą się informacjami na temat najnowszych rozwiązań, swoich sukcesów z nimi związanych oraz możliwości, jakie one gwarantują. Prezentacje, dotyczące poszczególnych bloków tematycznych, odbywać się będę równolegle w trzech osobnych salach wykładowych.
W bloku dotyczącym opakowań Jacek Galiński z firmy Netflex SA zaprezentuje rozwiązania Kodaka dla fleksografii, jakie pojawiły się od targów drupa 2008 do 2012. Natomiast Marcin Jastrzębski z firmy Multidruk s.c. opowie o swoich pozytywnych doświadczeniach z hybrydową przygotowalnią dla profukcji offsetowej i fleksograficznej. O produkcji opakowań wysokiej jakości, dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, będzie z kolei mówił Grzegorz Borkowski z Zakładu Poligraficznego Offset Druk.
W bloku dotyczącym druku komercyjnego Sławomir Iwanowski, regionalny manager sprzedaży Kodak Polska, zaprezentuje kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Paweł Walerczak z Zakładów Graficznych Taurus będzie mówił o wpływie automatyzacji prepressu na wydajność produkcji w tej drukarni. Natomiast Bartosz Mateja z firmy Prografix omówi koncepcje druku hybrydowego.
W bloku tematycznym, dotyczącym urządzeń i oprogramowania do obrazowania, rozwiązania Kodaka w procesie obiegu dokumentów przedstawi Maciej Witkowski – specjalista do spraw handlowo-technicznych w dziale DI Kodak Polska.
Firma Kodak Polska podczas Meet Kodak Polska 2012 przygotowała – podobnie jak to miało miejsce w latach poprzednich – oprócz bogatej części merytorycznej konferencji również atrakcje podczas wieczornej kolacji z udziałem na żywo telewizyjnych gwiazd. Dla chętnych będzie istniała również możliwość skorzystania z salonu spa, basenu i innych atrakcji hotelu.
W celu potwierdzenia uczestnictwa, chęci skorzystania z transportu, firma Kodak Polska prosi o przesłanie informacji pod adresem: magdalena.bielecka@kodak.com lub kontakt telefoniczny pod numerem: 22 4306995.
Rezerwacji noclegów należy dokonywać bezpośrednio kontaktując się z hotelem Z-Hotel Business & Spa (www.zhotel.com) pod numerem telefonu 22 7781130. Hotel oferuje gościom Kodak Polska specjalne stawki za wynajęcie pokoju. Dysponuje jednak określoną ich liczbą, dlatego wynajęcie odbywa się według kolejności indywidualnych rezerwacji.

Fot. Jolanta Wiśniewska

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.