Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Metsä Board na FachPack 2016

Metsä Board na FachPack 2016

Podczas targów FachPack 2016 firma Metsä Board przedstawi swoją ofertę tektur dla branży gastronomicznej, a także tektury lite i linery, zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały współczesne wymagania dotyczące opakowań.

Metsä Board opracowała ofertę tektur dla gastronomii, z których można wytwarzać kubki, talerze, tacki, opakowania zamykane oraz inne pojemniki, używane do pakowania dań na wynos. W listopadzie 2015 r. firma poinformowała o inwestycji w linię do powlekania ekstruzyjnego w zakładzie w Husum. Ta inwestycja umożliwi Metsä Board wytwarzanie powlekanych polietylenem tektur z pierwotnych mas włóknistych. Do czasu uruchomienia nowej linii powlekającej w pierwszej połowie 2017 r., Metsä Board oferuje tektury do zastosowań gastronomicznych powlekane przez przetwórców zewnętrznych.

Oprócz tektur dla gastronomii, Metsä Board zaprezentuje również tektury lite i białe linery wytwarzane z pierwotnych mas włóknistych. W ofercie znajdują się tektury przeznaczone do kaszerowania, które staje się coraz bardziej popularne, ponieważ umożliwia łączenie wytrzymałości opakowań z tektury falistej ze znakomitą jakością druku.

Osoby odwiedzające stoisko Metsä Board będą mogły również przedyskutować specjalne wymagania dotyczące opakowań i zapoznać się z próbkami, które demonstrują w jaki sposób projekt wykonania oraz techniki stosowane w celu przetwarzania, drukowania i wykańczania opakowań mogą znacznie zwiększać ich wartość i siłę oddziaływania.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.