Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Metsä Board na Xeikon Café

Metsä Board na Xeikon Café

Metsä Board, która należy do sieci partnerskiej Xeikon Aura, weźmie udział w konferencji edukacyjnej Xeikon Café Packaging Innovations, w Antwerpii w Belgii w dniach 28-31 marca. Wykorzystując tę okazję do zaprezentowania swoich produktów tekturowych, Metsä Board zamierza podczas tego wydarzenia zainspirować specyfikatorów i użytkowników opakowań oraz poinformować ich o korzyściach płynących ze stosowania tektur litych, produkowanych z pierwotnych mas włóknistych, do produkcji opakowań drukowanych cyfrowo.

Uczestnicy konferencji będą mieli wyjątkową okazję obejrzenia na żywo drukowania za pomocą urządzeń Xeikon na produktach Metsä Board. Ponadto przedstawiciele techniczni Metsä Board będą udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące druku cyfrowego na tekturach litych.

Lauri Järvinen– Technical marketing manager w Metsä Board – wyjaśnia, dlaczego udział w tym wydarzeniu jest tak ważny: „Globalne trendy demograficzne, takie jak wzrost liczby ludności, urbanizacja, sprzedaż internetowa i aktywny styl życia mają istotny wpływ na branżę opakowań. Te trendy spowodowały wzrost popytu na zróżnicowane rozmiary i wersje językowe opakowań oraz pojawienie się wymagań dotyczących znakowania produktów. To wszystko spowodowało zwiększenie popularności metod druku cyfrowego i większą potrzebę poznania ich możliwości przez specyfikatorów i projektantów opakowań.”

Metsä Board przewiduje wzrost zapotrzebowania na tektury lite i linery z pierwotnych mas włóknistych w związku z zastosowaniami końcowymi, które obejmują stosowanie druku cyfrowego. Wobec rosnącej popularności technik cyfrowych, Metsä Board dalej pracuje nad odpowiednimi do druku powierzchniami tektur, współpracując z siecią ekspertów od druku cyfrowego, takich jak firma Xeikon.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.