Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowa oferta od Plotserwis

Nowa oferta od Plotserwis

Wiosna to zawsze czas zmian i nowości, dlatego firma Plotserwis z myślą o swoich klientach wzbogaciła ofertę w nowe rozwiązania do druku wielkoformatowego. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, oferowane przez nie tanie atramenty, brak zabezpieczeń typu chip, łatwość obsługi w połączeniu z zastosowanymi innowacyjnymi udogodnieniami wpływają na usprawnienie pracy i obniżenie kosztów druku.

Wśród nowości w portfolio Plotserwisu znalazł się system produkcyjny dedykowany do aplikacji outdoor 282 m2/h – FY Union Challenger 32712Y. Drukuje on na szerokiej gamie mediów z roli do szerokości 3,2 m. Karetka urządzenia została uzbrojona w 12 stabilnych japońskich głowic Seiko SPT510. Jak zapewnia producent, maszyna wyróżnia się niskim kosztem druku i zużycia energii elektrycznej i jest odpowiednia do produkcji profesjonalnych materiałów: wysokonakładowych billboardów, banerów, aplikacji do podświetleń, wielkoformatowych siatek itp. Odznacza się wysoką stabilnością pracy, łatwością obsługi, automatycznym systemem nawijającym do 100 kg oraz prędkością druku do 282 m2/h. Kolejnym urządzeniem dostępnym od niedawna w ofercie firmy Plotserwis jest FY Union Challenger 3212SP. Maszyna wyposażona jest w 12 japońskich głowic SEIKO SPT 510 (konfiguracja 3 x CMYK) w układzie szachownicy, dodatkowo stabilną ramę i precyzyjny układ mechaniczny, co – jak zapewnia producent – przekłada się na większą dokładność i wydajność. Urządzenie osiąga prędkość do 258 m2/h. System stałego zasilania bez zabezpieczeń typu chip czy system czyszczenia każdej głowicy wpływają na obniżenie kosztów druku, a łatwość obsługi, stabilność i precyzja wykonania sprawiają, że FY Union Challenger 3212SP sprawdza się przy wykonywaniu dużych zleceń w krótkim czasie. W ostatnim czasie portoflio Plotserwisu wzbogacono w jeszcze jedno rozwiązanie – drukarkę wielkoformatową Globaljet HK 1024. Urządzenie drukuje na materiałach z roli do szerokości 3,2 m. Wykorzystując japońskie głowice Konica Minolta 1024, umożliwia druk z rozdzielczością do 1080 dpi. W zależności od potrzeb klienta drukarka może być wyposażona w 4 lub 8 głowic.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.