Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowe niskomigracyjne lakiery Print-Coat

Nowe niskomigracyjne lakiery Print-Coat

Print Coatings Polska, producent lakierów poligraficznych, mając na uwadze rosnące wymagania klientów dotyczące produkcji bezpiecznych opakowań oraz zmieniające się przepisy prawne regulujące kwestie stosowanych materiałów przeznaczonych do produkcji żywności lub mających kontakt z żywnością, poszerzył swoją ofertę o kolejne niskomigracyjne produkty.

W ostatnim czasie znacząco wzrosła świadomość producentów żywności dotycząca bezpiecznego pakowania produktów spożywczych. Wpływa na to przede wszystkim fakt, że rynek opakowań ciągle rośnie, więc automatycznie intensyfikuje się ryzyko wycofywania ze sprzedaży produktów spożywczych, które w sposób niezamierzony zostały „wzbogacone” o szkodliwe dla człowieka substancje pochodzące z zadrukowanego opakowania.
W ofercie firmy Print Coatings Polska sp. z o.o. od dawna dostępne są już lakiery dyspersyjne produkowane zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP, posiadające odpowiednie certyfikaty europejskie. Teraz dołączyły do nich dwa nowe produkty: PC WB 1242 i PC WB 1040, które uzyskały certyfikat Isega. Są to lakiery o wysokich walorach użytkowych, przeznaczone zarówno do druku opakowań, jak i produkcji komercyjnej oraz akcydensowej, cechujące się wysoką odpornością na ścieranie. Dodatkowym atutem jest ich korzystna cena, pozwalająca na obniżenie kosztów produkcyjnych.
Więcej informacji – w firmie WAB Artykuły Poligraficzne, która jest dystrybutorem lakierów Print-Coat.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.