Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Nowi wystawcy na FestiwaluDruku.pl

Nowi wystawcy na FestiwaluDruku.pl

Swój udział w VIII edycji targów FestiwalDruku.pl, która odbędzie się 7–8 września w EXPO XXI Warszawie, potwierdzili nowi wystawcy. Festiwal został podzielony na dwa sektory branżowe: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn. Aż 90% stoisk w tej drugiej części, przeznaczonej właśnie dla branży poligraficznej, zostało już wykupionych.

Na imprezie ofertę pokażą m.in. dostawcy i dystrybutorzy drukarek wielkoformatowych. Wśród nich firma Alubest – dystrybutor m.in. drukarek wielkoformatowych LDP UV – oraz Color Laboratory MD, która na targach przedstawi nowości, np. drukarki solwentowe.
Wiele rozwiązań dla firm z branży znakowania gadżetów pokaże UV Printer. W gronie wystawców znajdzie się też Fujifilm, oferujący m.in. cyfrowe urządzenia drukujące oraz tusze do druku cyfrowego, farby do sitodruku oraz fleksografii.
Gellex będzie uczestniczył w targach po raz pierwszy – zaprezentuje się pod szyldem „wszystko do druku atramentowego". W roli debiutanta na targach wystąpi także firma Rodan z ofertą druku cyfrowego jakości fotograficznej (od shelfstopperów po puzzle i magnesy).
Do grona wystawców dołączyła ponadto m.in. firma ADIT, która specjalizuje się w systemach do zarządzania zasobami cyfrowymi (DAM), a także Meritum IT oferujący systemy informatyczne klasy MIS (Management Information System) dla poligrafii. Rozwiązanie informatyczne przedstawi na targach również firma Graysoftware, promująca nową markę UpMe!
Innowacyjną targową propozycję zapowiada także EIZO, producent monitorów wykonywanych i testowanych w Japonii, stosowanych w poligrafii, medycynie i innych specjalizacjach.
Równolegle z targami dostawców mediów i maszyn będą się odbywać targi reklamy FestiwalMarketingu.pl. Organizatorem targów jest OOH magazine.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.