Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Wydarzenia / Pierwsza w Polsce pełna linia Duplo 5000

Pierwsza w Polsce pełna linia Duplo 5000

Firma Vipro z Gdańska – po wcześniejszej inwestycji w system Duplo 5000 z dwiema wieżami – tym razem zdecydowała się na zakup kolejnych dwóch, stając się pierwszym w Polsce właścicielem pełnej linii Duplo 5000 z czterema wieżami. Ta kolejna inwestycja tej gdańskiej drukarni potwierdza nie tylko satysfakcję i zadowolenie tego klienta z urządzeń Duplo, ale również pokazuje jej rozwój.

„Inwestycja w system Duplo 5000 z dwiema wieżami kilkanaście miesięcy temu nie tylko usprawniła pracę w naszej drukarni, ale też umożliwiła szybszą realizację zleceń – mówi Przemysław Marchwiński, współwłaściciel drukarni Vipro. – Ponieważ jednak rynek oczekuje coraz więcej w tym zakresie, zdecydowaliśmy się na zakup kolejnych dwóch wież Duplo, które pracują w jednej linii z wcześniej uruchomionymi urządzeniami. Dzięki temu zdecydowanie zwiększyliśmy wydajność naszej introligatorni. Możemy teraz dwa razy szybciej zbierać wsady do prac, jakie realizujemy dla naszych klientów, a co za tym idzie zaoferować im krótszy czas realizacji zlecenia, co oprócz wysokiej jakości, jaką staramy się zapewniać, wyróżnia nas spośród innych konkurencyjnych drukarń”.
Vipro od lat intensywnie inwestuje w swój park maszynowy – pracują tam nowe urządzenia prepress i postpress; firma udoskonaliła również park maszyn drukujących implementując szereg rozwiązań, które pozwoliły jej na uzyskanie wyższej jakości i innowacyjnych możliwości, jak chociażby personalizacja. Posiada swój sklep internetowy i od wielu lat realizuje zlecenia z zakresu szeroko pojętego akcydensu od zleceniodawców z całej Polski.
Drukarnia po raz kolejny zdecydowała się na rozwiązanie Duplo, choć jeszcze kilka lat temu podchodziła bardzo sceptycznie do maszyn tego producenta. Przyniosły one jej jednak tak wiele korzyści, że tym razem wybór był prosty. „Przed pierwszym zakupem maszyna Duplo musiała przejść niełatwe testy, ale ostatecznie bezapelacyjnie zwyciężyła z innym rozwiązaniem konkurencyjnym. To po pierwsze niewielka w gabarytach maszyna, prosta w obsłudze, intuicyjna, posiadająca bardzo krótki czas przyrządu i cechująca się wysokim stopniem automatyzacji. Generuje również wiele oszczędności – od eliminacji etatów w introligatorni poprzez oszczędności w zakresie zużycia prądu po redukcję zużycia papieru. Teraz, po zakupie kolejnych dwóch wież jest jeszcze dodatkowo bardziej wydajna. Cieszy nas tym samym fakt, że jesteśmy pierwszym w Polsce użytkownikiem pełnej linii Duplo 5000 z czterema wieżami”.

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.